Jan Paidar
2026-2027
| Číslo hráče | 1 |
| Pozice | Brankář |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | TJ Sokol Paběnice |
| 2026-2027 | Nová Ves |
| 2025-2026 | FK Cvikov |
| 2025-2026 | Mníšek |
| 2025-2026 | Nová Ves |
| 2024-2025 | Mníšek |
| 2021-2022 | FC Chotěboř |
| 2016-2017 | VTJ Rapid |
| 2015-2016 | Vesec |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 120 (ø 60,00) | 1 (ø 0,50) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Velim B - Paběnice | 6:1 (4:0) | 44 | 46 | 1 | 1 | 0 | ne | ||
| 29.08. 17:00 | Paběnice - Přerov n/L | 0:1 (0:0) | 76 | 76 | 0 | 1 | 0 | ano |
Liberecký | Liberec | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 639 (ø 79,87) | 3 (ø 0,37) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 13:00 | Nová Ves - B. Kostel B | 7:2 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Kr. Les - Nová Ves | 8:0 (4:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Nová Ves - Ruprechtice B | 5:4 (3:1) | 88 | 88 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.09. 16:00 | Hejnice B - Nová Ves | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Nová Ves - Frýdlant B | 4:2 (2:2) | 75 | 75 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 28.09. 16:00 | Mníšek - Nová Ves | 1:4 (0:2) | 70 | 70 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 03.10. 16:00 | Kr. Studánka B - Nová Ves | 3:4 (3:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 17.10. 15:30 | Bulovka - Nová Ves | 3:5 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 2 | 120 (ø 60,00) | 1 (ø 0,50) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | Okresní přebor | 4 | 358 (ø 89,50) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | 1.B třída sk. B | 16 | 1296 (ø 81,00) | 6 (ø 0,37) | 6 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | 1.B třída sk. B | 20 | 1562 (ø 78,10) | 9 (ø 0,45) | 7 (ø 0,35) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | III. třída sk. A | 1 | 44 (ø 44,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 1 | 16 (ø 16,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 15 | 1086 (ø 72,40) | 24 (ø 1,60) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 12 | 406 (ø 33,83) | 2 (ø 0,16) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 22 | 1738 (ø 79,00) | 17 (ø 0,77) | 11 (ø 0,50) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 15 | 647 (ø 43,13) | 5 (ø 0,33) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A | 9 | 764 (ø 84,88) | 24 (ø 2,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | 1.A třída | 20 | 1267 (ø 63,35) | 1 (ø 0,05) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | 1.A třída | 23 | 2070 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | 1.A třída | 11 | 990 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Liberec | Okresní přebor | 1 | 24 (ø 24,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | III. třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




