Jan Žoha

2025-2026

Seletice

Číslo hráče8
PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2021-2022 Seletice
2016-2017 FC Trnavan Rožďalovice
2015-2016 Seletice

Zápasy v sezóně 2025-2026

Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
30.08. 17:00 Seletice - Rožďalovice B 4:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
13.09. 16:30 Seletice - Sány 3:6 (2:3) 90 0 0 0 ano
20.09. 16:30 Sl. Poděbrady C - Seletice 5:0 (0:0) 0 0 0 0 ne
11.04. 10:15 Sány - Seletice 2:2 (0:0) 0 0 0 0 ne
18.04. 17:00 Seletice - Sl. Poděbrady C 2:2 (1:0) 0 0 0 0 ne
25.04. 17:00 Seletice - Budiměřice 2:0 (1:0) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. C 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 1,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. B 24 2160 (ø 90,00) 11 (ø 0,45) 11 (ø 0,45) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. B 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 3 (ø 0,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 3 (ø 0,50) 5 (ø 0,83) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | Okresní přebor 10 571 (ø 57,10) 1 (ø 0,10) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | Okresní přebor 21 1670 (ø 79,52) 2 (ø 0,09) 12 (ø 0,57) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. B 6 540 (ø 90,00) 9 (ø 1,50) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Nymburk | Okresní přebor 22 1738 (ø 79,00) 2 (ø 0,09) 10 (ø 0,45) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | Okresní přebor 16 614 (ø 38,37) 2 (ø 0,12) 4 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B 8 380 (ø 47,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)