Karel Stránský

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 FC Slovan Havlíčkův Brod
2021-2022 FC Slovan Havlíčkův Brod
2021-2022 SK Habry
2020-2021 TJ Sokol Lípa
2016-2017 FC Slovan Havlíčkův Brod
2014-2015 SK Habry

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
466 (ø 77,66) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)
09.08. 16:30 Havl. Brod C - Ledeč B 7:4 (4:2) 90 0 0 0 ano
15.08. 10:00 Chotěboř C - Havl. Brod C 2:0 (1:0) 77 77 0 1 0 ano
05.09. 15:30 Havl. Brod C - Sobíňov 2:1 (2:1) 29 61 0 0 0 ne
12.09. 16:00 Keřkov - Havl. Brod C 3:2 (2:1) 90 0 0 1 ano
26.09. 15:30 Šmolovy - Havl. Brod C 2:5 (2:3) 0 0 0 0 ne
03.10. 15:00 Havl. Brod C - Habry 3:0 (3:0) 90 0 0 0 ano
10.10. 15:00 Dlouhá Ves - Havl. Brod C 4:4 (1:1) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 4 286 (ø 71,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 11 946 (ø 86,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 16 1360 (ø 85,00) 1 (ø 0,06) 5 (ø 0,31) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 13 1015 (ø 78,07) 1 (ø 0,07) 5 (ø 0,38) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 19 1657 (ø 87,21) 1 (ø 0,05) 6 (ø 0,31) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 14 1211 (ø 86,50) 0 (ø 0,00) 7 (ø 0,50) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 8 676 (ø 84,50) 1 (ø 0,12) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 25 2140 (ø 85,60) 2 (ø 0,08) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 24 2026 (ø 84,41) 3 (ø 0,12) 3 (ø 0,12) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída 24 2028 (ø 84,50) 12 (ø 0,50) 6 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 22 1921 (ø 87,31) 3 (ø 0,13) 11 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 2 (ø 0,28) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,42)