Lukáš Doležal

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 TJ Sokol Rozsochatec
2014-2015 TJ Rebel Dolní Město

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
19.09. 10:00 Tis C - Rozsochatec B 4:6 (0:1) 90 0 0 0 ano
03.10. 15:00 Maleč - Rozsochatec B 0:3 (0:1) 90 0 1 0 ano
18.10. 14:30 Rozsochatec B - Šlapanov B 1:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
25.10. 14:30 Ves. Žďár - Rozsochatec B 2:1 (2:0) 90 0 0 0 ano

Vysočina | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
376 (ø 53,71) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 16:30 Rozsochatec - Maraton B 4:1 (3:1) 21 69 0 0 0 ne
22.08. 16:30 Rozsochatec - H. Borová 2:0 (1:0) 20 70 0 0 0 ne
29.08. 16:30 Rozsochatec - Batelov 2:5 (1:1) 22 68 0 0 0 ne
05.09. 16:00 Rozsochatec - Jiřice 2:3 (1:2) 63 63 1 0 0 ano
19.09. 15:30 Rozsochatec - Speřice B 1:5 (1:1) 0 0 0 0 ne
27.09. 15:30 Třešť B - Rozsochatec 7:2 (3:1) 90 0 0 0 ano
10.10. 15:00 Kamenice B - Rozsochatec 5:2 (4:0) 70 70 0 0 0 ano
01.11. 14:00 Ždírec B - Rozsochatec 2:1 (1:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. A 4 126 (ø 31,50) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.A třída sk. A 20 1436 (ø 71,80) 1 (ø 0,05) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 13 1170 (ø 90,00) 8 (ø 0,61) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.A třída sk. A 7 390 (ø 55,71) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída 21 1735 (ø 82,61) 5 (ø 0,23) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída 23 1944 (ø 84,52) 7 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 21 1859 (ø 88,52) 6 (ø 0,28) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 2 134 (ø 67,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 7 518 (ø 74,00) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 3 159 (ø 53,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 8 554 (ø 69,25) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 23 1874 (ø 81,47) 3 (ø 0,13) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08)
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 4 360 (ø 90,00) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 22 1909 (ø 86,77) 12 (ø 0,54) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 7 585 (ø 83,57) 5 (ø 0,71) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída 21 1824 (ø 86,85) 15 (ø 0,71) 4 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 6 540 (ø 90,00) 2 (ø 0,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída 21 1888 (ø 89,90) 10 (ø 0,47) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 6 515 (ø 85,83) 4 (ø 0,66) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída 10 856 (ø 85,60) 5 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,20)
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)