Jan Strnad
2025-2026
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | Sparta Kutná Hora |
| 2025-2026 | FK Ener Nové Dvory |
| 2025-2026 | TJ Viktoria Sedlec |
| 2022-2023 | Sparta Kutná Hora |
| 2022-2023 | FK Bohemia Světlá nad Sázavou |
| 2014-2015 | FK Čáslav |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 15,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 10:15 | Kutná Hora - Č. Brod | 3:1 (2:0) | 4 | 86 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 13.08. 18:00 | Spartak - Kutná Hora | 2:3 (1:2) | 19 | 71 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 16.08. 17:00 | Velim - Kutná Hora | 3:1 (1:1) | 7 | 83 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 23.08. 10:15 | Kutná Hora - Poříčí | 4:0 (2:0) | 1 | 89 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 07.03. 14:30 | Č. Brod - Kutná Hora | 0:0 (0:0) | 10 | 80 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 14.03. 10:15 | Kutná Hora - Velim | 1:1 (1:1) | 35 | 55 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 21.03. 15:00 | Poříčí - Kutná Hora | 1:1 (1:0) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne |
Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1519 (ø 89,35) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 27.09. 13:30 | Nové Dvory - U.Janovice B | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 16:00 | Vrdy B - Nové Dvory | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 13:00 | Nové Dvory - Suchdol B | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Kaňk - Nové Dvory | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 13:00 | Nové Dvory - Chotusice | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Malín - Nové Dvory | 0:4 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Nové Dvory - Zruč | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.03. 15:00 | Křesetice - Nové Dvory | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 14:00 | Nové Dvory - Tupadly | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.04. 13:30 | Církvice - Nové Dvory | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.04. 16:30 | Malešov - Nové Dvory | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 17:00 | Sedlec - Nové Dvory | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 17:00 | U.Janovice B - Nové Dvory | 3:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 14:00 | Nové Dvory - Vrdy B | 4:3 (2:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.05. 17:00 | Suchdol B - Nové Dvory | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 14:00 | Nové Dvory - Kaňk | 1:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 13:30 | Nové Dvory - Sedlec | 0:3 kont. (0:2) | 79 | 79 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 6 | 90 (ø 15,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 17 | 1519 (ø 89,35) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 16 | 1129 (ø 70,56) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 17 | 1363 (ø 80,17) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 14 | 1260 (ø 90,00) | 2 (ø 0,14) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 14 | 1260 (ø 90,00) | 5 (ø 0,35) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 20 | 831 (ø 41,55) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 8 | 693 (ø 86,62) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 16 | 1256 (ø 78,50) | 1 (ø 0,06) | 4 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 22 | 997 (ø 45,31) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 5 | 406 (ø 81,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 30 | 1726 (ø 57,53) | 5 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 6 | 476 (ø 79,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 29 | 1774 (ø 61,17) | 3 (ø 0,10) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 2 | 135 (ø 67,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 24 | 1494 (ø 62,25) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 14 | 1143 (ø 81,64) | 4 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 8 | 526 (ø 65,75) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




