Lukáš Havlín

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 TJ Spartak Kosičky

Zápasy v sezóně 2026-2027

Královéhradecký | 1.B třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
417 (ø 83,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00)
09.08. 16:00 Provodov - Kosičky 8:1 (1:0) 90 0 0 1 ano
22.08. 17:00 Malšovice - Kosičky 2:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
29.08. 10:00 Kosičky - Meziměstí 7:2 (3:1) 90 0 0 0 ano
05.09. 17:00 Teplice - Kosičky 4:2 (4:2) 0 0 0 0 ne
13.09. 17:00 Kosičky - Velichovky 5:0 (4:0) 57 57 0 0 0 ano
20.09. 16:30 Rychnov B - Kosičky 2:0 (1:0) 90 0 0 1 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 5 417 (ø 83,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. A 19 1600 (ø 84,21) 1 (ø 0,05) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. A 19 1687 (ø 88,78) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. A 22 1910 (ø 86,81) 2 (ø 0,09) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. A 20 1774 (ø 88,70) 2 (ø 0,10) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 23 1911 (ø 83,08) 2 (ø 0,08) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A 4 316 (ø 79,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 11 944 (ø 85,81) 6 (ø 0,54) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A 6 494 (ø 82,33) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 19 1551 (ø 81,63) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A 6 450 (ø 75,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor 25 2128 (ø 85,12) 4 (ø 0,16) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor 19 1650 (ø 86,84) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor 19 1581 (ø 83,21) 2 (ø 0,10) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A 1 46 (ø 46,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)