Milan Stránský

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2017-2018 TJ Spartak Kosičky
2016-2017 RMSK Cidlina Nový Bydžov
2014-2015 TJ Spartak Kosičky

Zápasy v sezóně 2026-2027

Královéhradecký | 1.B třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
810 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,44) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 17:00 Kosičky - Solnice B 7:4 (2:1) 90 0 1 0 ano
22.08. 17:00 Malšovice - Kosičky 2:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
29.08. 10:00 Kosičky - Meziměstí 7:2 (3:1) 90 0 0 0 ano
05.09. 17:00 Teplice - Kosičky 4:2 (4:2) 90 0 1 0 ano
13.09. 17:00 Kosičky - Velichovky 5:0 (4:0) 90 0 0 0 ano
20.09. 16:30 Rychnov B - Kosičky 2:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
27.09. 14:00 Kosičky - Lhota 1:3 (1:3) 90 0 1 0 ano
03.10. 16:00 Javornice - Kosičky 3:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Vysoká - Kosičky 8:2 (4:0) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. A 24 2160 (ø 90,00) 4 (ø 0,16) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. A 23 2026 (ø 88,08) 5 (ø 0,21) 5 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. A 21 1890 (ø 90,00) 3 (ø 0,14) 6 (ø 0,28) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. A 26 2340 (ø 90,00) 1 (ø 0,03) 8 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 20 1693 (ø 84,65) 3 (ø 0,15) 4 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 8 720 (ø 90,00) 1 (ø 0,12) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 2 (ø 0,28) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 13 1170 (ø 90,00) 2 (ø 0,15) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A 11 990 (ø 90,00) 5 (ø 0,45) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 26 2336 (ø 89,84) 1 (ø 0,03) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A 13 960 (ø 73,84) 4 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor 25 2250 (ø 90,00) 9 (ø 0,36) 3 (ø 0,12) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 27 2341 (ø 86,70) 2 (ø 0,07) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A 9 631 (ø 70,11) 8 (ø 0,88) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor 24 2116 (ø 88,16) 12 (ø 0,50) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor 7 630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)