Kamil Vaněk
2026-2027
| Číslo hráče | 13 |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | TJ Sokol Paseka |
| 2017-2018 | Sokol Střelice |
| 2016-2017 | TJ Tatran Litovel |
| 2015-2016 | SK Uničov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Olomoucký | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 316 (ø 79,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 16:00 | Paseka - Šumperk B | 0:4 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:00 | Troubelice - Paseka | 4:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 16:00 | Paseka - Lužice | 1:2 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:00 | Náměšť - Paseka | 2:2 (2:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. A | 4 | 316 (ø 79,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. A | 25 | 2247 (ø 89,88) | 3 (ø 0,12) | 6 (ø 0,24) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. A | 12 | 1073 (ø 89,41) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor | 23 | 2070 (ø 90,00) | 10 (ø 0,43) | 8 (ø 0,34) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor | 22 | 1980 (ø 90,00) | 2 (ø 0,09) | 8 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 7 (ø 0,26) | 11 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor | 11 | 990 (ø 90,00) | 5 (ø 0,45) | 4 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor | 11 | 990 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Olomouc | III. třída | 25 | 2250 (ø 90,00) | 11 (ø 0,44) | 6 (ø 0,24) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Olomouc | III. třída | 25 | 2250 (ø 90,00) | 5 (ø 0,20) | 8 (ø 0,32) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. A | 4 | 130 (ø 32,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |




