Radek Valsa

2026-2027

TJ Jiskra Měřín

PoziceZáložník
Průměrná známka4.6

Kariéra

2023-2024 TJ Jiskra Měřín
2022-2023 FC PBS Velká Bíteš
2022-2023 FC Santus Jívoví
2017-2018 FC Rapotice
2014-2015 FC PBS Velká Bíteš

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | 1.A třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
11 (ø 11,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
19.09. 15:30 Náměšť - Měřín 0:1 (0:1) 11 79 0 0 0 ne

Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
568 (ø 81,14) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 10:15 Vel. Meziříčí C - Měřín B 5:0 (2:0) 44 46 0 0 0 ne
22.08. 16:30 Měřín B - Nová Ves B 2:2 (1:2) 90 0 1 0 ano
05.09. 16:00 Měřín B - Počítky 6:1 (4:0) 90 1 0 0 ano
12.09. 16:00 Moravec - Měřín B 7:1 (2:0) 74 74 0 0 0 ano
20.09. 12:30 Měřín B - Rad. Svratka 2:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
27.09. 15:30 Radostín - Měřín B 5:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
11.10. 12:00 Měřín B - Doubravník 3:2 (1:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 1 11 (ø 11,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor 5 388 (ø 77,60) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 6 101 (ø 16,83) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor 1 44 (ø 44,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 4 254 (ø 63,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor 4 246 (ø 61,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 18 1209 (ø 67,16) 3 (ø 0,16) 3 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 12 992 (ø 82,66) 5 (ø 0,41) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 22 1935 (ø 87,95) 17 (ø 0,77) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,22)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 7 575 (ø 82,14) 2 (ø 0,28) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14)
Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A 1 46 (ø 46,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 12 1080 (ø 90,00) 7 (ø 0,58) 5 (ø 0,41) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,25)
Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A 4 268 (ø 67,00) 5 (ø 1,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,50)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 26 2330 (ø 89,61) 15 (ø 0,57) 4 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,11)
Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A 6 311 (ø 51,83) 11 (ø 1,83) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,83)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 16 1283 (ø 80,18) 5 (ø 0,31) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,25)
Divize D 12 920 (ø 76,66) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 3 208 (ø 69,33) 3 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,66)
Divize D 29 2266 (ø 78,13) 9 (ø 0,31) 3 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 5 340 (ø 68,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,40)
Vysočina | Krajský přebor 22 1866 (ø 84,81) 16 (ø 0,72) 3 (ø 0,13) 1 (ø 0,04) 10 (ø 0,45)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 11 831 (ø 75,54) 2 (ø 0,18) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09)