Pavel Čuřík
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Sokol Leština |
| 2025-2026 | FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou |
| 2017-2018 | TJ Sokol Leština |
| 2014-2015 | FK Bohemia Světlá nad Sázavou |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1071 (ø 89,25) | 3 (ø 0,25) | 5 (ø 0,41) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 16:30 | Leština - Habry | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 16:30 | Dlouhá Ves - Leština | 2:4 (1:4) | 81 | 81 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 30.08. 16:30 | Leština - Havl. Brod C | 2:4 (1:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Jeřišno - Leština | 4:2 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Leština - Tis B | 4:3 (4:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Ledeč B - Leština | 6:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:30 | Leština - Chotěboř C | 3:4 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Světlá B - Leština | 1:3 (1:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Leština - Mírovka B | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 14:30 | Leština - Sobíňov | 2:3 (1:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Keřkov - Leština | 8:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Leština - Č. Bělá | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270 (ø 90,00) | 5 (ø 1,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 29.08. 16:30 | Leština B - N. Ves u Sv. B | 4:2 (1:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 15:30 | Úsobí - Leština B | 2:3 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 26.09. 15:30 | Leština B - Herálec B | 3:7 (2:4) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 10:00 | Habry B - Leština B | 1:8 (0:4) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 10.10. 15:00 | Leština B - Lipnice B | 8:0 (3:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 6 | 531 (ø 88,50) | 2 (ø 0,33) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 20 | 1717 (ø 85,85) | 1 (ø 0,05) | 9 (ø 0,45) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Krajský přebor | 1 | 46 (ø 46,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 7 | 630 (ø 90,00) | 3 (ø 0,42) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 9 | 660 (ø 73,33) | 3 (ø 0,33) | 3 (ø 0,33) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 22 | 1945 (ø 88,40) | 6 (ø 0,27) | 6 (ø 0,27) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 19 | 1671 (ø 87,94) | 5 (ø 0,26) | 10 (ø 0,52) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 3 | 195 (ø 65,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 24 | 2116 (ø 88,16) | 0 (ø 0,00) | 11 (ø 0,45) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 6 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 12 | 1013 (ø 84,41) | 1 (ø 0,08) | 7 (ø 0,58) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 18 | 1562 (ø 86,77) | 6 (ø 0,33) | 7 (ø 0,38) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 20 | 1718 (ø 85,90) | 6 (ø 0,30) | 10 (ø 0,50) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 16 | 1225 (ø 76,56) | 4 (ø 0,25) | 4 (ø 0,25) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 20 | 1606 (ø 80,30) | 1 (ø 0,05) | 10 (ø 0,50) | 2 (ø 0,10) | 1 (ø 0,05) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 9 | 722 (ø 80,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) |




