Jindřich Nedvědický
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2016-2017 | FK Milotice |
| 2015-2016 | FK Baník Ratíškovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1135 (ø 87,30) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 16:30 | Milotice - Vojkovice | 2:0 (2:0) | 90 | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 21.08. 17:30 | Mutěnice - Milotice | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Milotice - Dubňany | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 16:00 | Veselí - Milotice | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Milotice - Židlochovice | 3:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 15:30 | V. Pavlovice - Milotice | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:30 | Milotice - Kyjov | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 15:00 | Lysovice - Milotice | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Milotice - Šardice | 0:6 (0:1) | 55 | 55 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 17.10. 14:30 | Vnorovy - Milotice | 2:4 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Milotice - Start B | 5:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Dambořice - Milotice | 2:3 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 07.11. 14:00 | Milotice - Hroznová Lhota | 1:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 26 | 2323 (ø 89,34) | 3 (ø 0,11) | 10 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 26 | 2326 (ø 89,46) | 3 (ø 0,11) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 24 | 2014 (ø 83,91) | 5 (ø 0,20) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 25 | 2246 (ø 89,84) | 8 (ø 0,32) | 7 (ø 0,28) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 26 | 2298 (ø 88,38) | 6 (ø 0,23) | 8 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 10 | 824 (ø 82,40) | 2 (ø 0,20) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 13 | 978 (ø 75,23) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 25 | 1711 (ø 68,44) | 4 (ø 0,16) | 7 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 20 | 895 (ø 44,75) | 1 (ø 0,05) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A | 15 | 1350 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 17 | 349 (ø 20,52) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A | 4 | 288 (ø 72,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 1 | 4 (ø 4,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




