Tomáš Chelík
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Komořany |
| 2024-2025 | TJ Habrovany |
| 2018-2019 | Tatran Rousínov |
| 2018-2019 | TJ Komořany |
| 2017-2018 | TJ Lysovice |
| 2015-2016 | Tatran Rousínov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1260 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 14:30 | Křenovice - Komořany | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 16.08. 16:30 | Komořany - Lovčičky | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 15:30 | Letonice - Komořany | 1:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Komořany - FKD | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Brankovice - Komořany | 0:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Komořany - Rousínov B | 3:5 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.09. 15:30 | Račice - Komořany | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:30 | Komořany - Ivanovice | 4:4 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Komořany - Pačlavice | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Křižanovice - Komořany | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 14:30 | Komořany - Otnice | 1:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Šaratice - Komořany | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Komořany - Slavkov | 1:3 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.11. 14:00 | Kobeřice - Komořany | 5:3 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B | 15 | 1350 (ø 90,00) | 2 (ø 0,13) | 5 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 5 (ø ∞) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 1 (ø 0,10) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 5 (ø 1,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 15 | 1350 (ø 90,00) | 2 (ø 0,13) | 8 (ø 0,53) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 14 | 1260 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 5 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 12 | 1080 (ø 90,00) | 2 (ø 0,16) | 5 (ø 0,41) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 4 (ø 0,50) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 19 | 1710 (ø 90,00) | 2 (ø 0,10) | 7 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 2 | 9 (ø 4,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




