Martin Doležal

2026-2027

TJ Sokol Nesovice

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihomoravský | 1.B třída sk. C

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
500 (ø 62,50) 1 (ø 0,12) 2 (ø 0,25) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00)
16.08. 16:30 Heršpice - Nesovice 2:4 (1:1) 88 88 0 0 0 ano
23.08. 16:30 Kostice - Nesovice 4:1 (3:0) 46 46 0 1 0 ano
30.08. 16:30 Nesovice - Bukovany 11:1 (5:1) 44 46 0 0 0 ne
06.09. 16:00 Svatobořice - Nesovice 1:3 (1:2) 11 79 0 0 0 ne
13.09. 16:00 Nesovice - Strážnice 2:2 (2:0) 90 0 1 0 ano
20.09. 15:30 Ždánice - Nesovice 1:3 (0:2) 90 1 0 1 ano
04.10. 15:00 SK Uhřice - Nesovice 1:4 (1:2) 85 85 0 0 0 ano
11.10. 15:00 Nesovice - Bohdalice 1:4 (0:1) 46 46 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. C 6 369 (ø 61,50) 1 (ø 0,16) 2 (ø 0,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 15 1350 (ø 90,00) 8 (ø 0,53) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 9 810 (ø 90,00) 8 (ø 0,88) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 12 1080 (ø 90,00) 5 (ø 0,41) 4 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 19 1710 (ø 90,00) 3 (ø 0,15) 6 (ø 0,31) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 16 1440 (ø 90,00) 5 (ø 0,31) 3 (ø 0,18) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor 12 982 (ø 81,83) 1 (ø 0,08) 9 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor 8 590 (ø 73,75) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 8 720 (ø 90,00) 2 (ø 0,25) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 2 (ø 0,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 9 810 (ø 90,00) 5 (ø 0,55) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A 15 1350 (ø 90,00) 2 (ø 0,13) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 5 450 (ø 90,00) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A 1 25 (ø 25,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)