Josef Šmíd

2026-2027

TJ Slavoj Mýto

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2026-2027 TJ Slavoj Mýto
2025-2026 FK Olympie Zdice
2021-2022 SK Nižbor
2021-2022 TJ Slavoj Mýto
2015-2016 TJ Slavoj Mýto

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
777 (ø 86,33) 17 (ø 1,88) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 18:00 Těškov - Mýto B 2:5 (1:1) 80 80 0 0 0 ano
23.08. 17:00 Mýto B - Skomelno 2:0 (2:0) 87 87 2 1 0 ano
29.08. 17:00 Mýto B - Cheznovice 7:0 (1:0) 90 4 0 0 ano
05.09. 17:00 Břasy - Mýto B 0:6 (0:3) 90 2 0 0 ano
12.09. 17:00 Mýto B - Hrádek 4:0 (3:0) 90 0 0 0 ano
20.09. 16:00 Dobřív - Mýto B 0:5 (0:1) 90 2 0 0 ano
27.09. 16:30 Mýto B - Kakejcov 18:0 (9:0) 90 7 0 0 ano
03.10. 16:30 Kozojedy - Mýto B 0:3 (0:1) 90 0 0 0 ano
11.10. 16:00 Mýto B - Mirošov 6:3 (3:1) 70 70 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 6 527 (ø 87,83) 10 (ø 1,66) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. A 8 186 (ø 23,25) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Beroun | III. třída sk. A 8 575 (ø 71,87) 4 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Krajský přebor 5 112 (ø 22,40) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 6 521 (ø 86,83) 4 (ø 0,66) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 22 619 (ø 28,13) 1 (ø 0,04) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 17 1438 (ø 84,58) 32 (ø 1,88) 3 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 19 645 (ø 33,94) 3 (ø 0,15) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 19 1293 (ø 68,05) 7 (ø 0,36) 4 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 2 10 (ø 5,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 12 750 (ø 62,50) 3 (ø 0,25) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Beroun | Okresní přebor 5 180 (ø 36,00) 4 (ø 0,80) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Beroun | IV. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 3 (ø 1,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.A třída 7 265 (ø 37,85) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 4 120 (ø 30,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 11 471 (ø 42,81) 1 (ø 0,09) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 3 64 (ø 21,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 19 628 (ø 33,05) 1 (ø 0,05) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 17 332 (ø 19,52) 4 (ø 0,23) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 24 1066 (ø 44,41) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 2 78 (ø 39,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 7 334 (ø 47,71) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 2 38 (ø 19,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)