Michal Kočan
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2021-2022 | TJ Letonice |
| 2015-2016 | TJ Spartak Dvorce |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 15:30 | Letonice - Rousínov B | 3:6 (1:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.08. 16:30 | Račice - Letonice | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 23.08. 15:30 | Letonice - Komořany | 1:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Pačlavice - Letonice | 8:2 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 15:30 | Otnice - Letonice | 2:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Letonice - Šaratice | 4:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 15:00 | Slavkov - Letonice | 5:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Letonice - Kobeřice | 4:4 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 10:00 | Bučovice - Letonice | 5:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 16 | 1440 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 17 | 1530 (ø 90,00) | 1 (ø 0,05) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 16 | 1440 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B | 9 | 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Bruntál | III. třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Bruntál | III. třída sk. B | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Bruntál | III. třída sk. B | 8 | 720 (ø 90,00) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Bruntál | III. třída sk. B | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Bruntál | III. třída sk. B | 14 | 1214 (ø 86,71) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Bruntál | III. třída sk. B | 15 | 1350 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,13) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |




