Michal Tobiáš
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | FC Veselí nad Moravou |
| 2020-2021 | TJ KEN Veselí nad Moravou |
| 2016-2017 | FC Lipov |
| 2014-2015 | TJ KEN Veselí nad Moravou |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 7 (ø 0,77) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 16:30 | Veselí B - Petrov | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Veselí B - Hr. Vrbka | 0:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 15:30 | Suchov - Veselí B | 2:4 (0:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Veselí B - Tv. Lhota | 4:0 (3:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Lipov - Veselí B | 1:1 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 15:30 | Veselí B - Velká n. Vel. B | 4:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Vnorovy B - Veselí B | 1:6 (1:3) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Veselí B - Nová Lhota | 6:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 10:00 | Kozojídky - Veselí B | 1:4 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. C | 5 | 450 (ø 90,00) | 4 (ø 0,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 17 | 1530 (ø 90,00) | 10 (ø 0,58) | 2 (ø 0,11) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. C | 17 | 1530 (ø 90,00) | 11 (ø 0,64) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 11 (ø 0,42) | 7 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 23 | 2070 (ø 90,00) | 9 (ø 0,39) | 7 (ø 0,30) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 21 | 1888 (ø 89,90) | 8 (ø 0,38) | 5 (ø 0,23) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. C | 9 | 810 (ø 90,00) | 7 (ø 0,77) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 6 (ø ∞) | 3 (ø ∞) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 3 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 15 (ø 3,00) | 4 (ø 0,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 21 | 1848 (ø 88,00) | 14 (ø 0,66) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 16 | 1384 (ø 86,50) | 6 (ø 0,37) | 8 (ø 0,50) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




