Martin Severa

2026-2027

TJ Sokol Čistá

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 TJ Sokol Čistá
2021-2022 TJ Jiskra Litomyšl
2020-2021 TJ Sokol Čistá
2018-2019 FK Slavoj Čistá
2016-2017 TJ Jiskra Litomyšl
2015-2016 TJ Sokol Čistá

Zápasy v sezóně 2026-2027

Pardubický | Svitavy | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
900 (ø 90,00) 5 (ø 0,50) 4 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 17:00 Sebranice - Čistá 1:5 (1:3) 90 1 0 0 ano
15.08. 17:00 Čistá - Pomezí 2:2 (1:1) 90 0 1 0 ano
22.08. 17:00 Radiměř - Čistá 1:4 (0:2) 90 0 1 0 ano
29.08. 17:00 Čistá - Třebařov 5:0 (4:0) 90 1 0 0 ano
05.09. 17:00 Boršov - Čistá 2:2 (0:2) 90 0 0 0 ano
12.09. 17:00 Čistá - Němčice 5:0 (5:0) 90 2 1 0 ano
20.09. 16:30 Cerekvice - Čistá 0:5 (0:1) 90 1 0 0 ano
26.09. 14:00 Čistá - Loučka 5:2 (3:1) 90 0 0 0 ano
04.10. 16:00 Jaroměřice - Čistá 2:4 (1:1) 90 0 1 0 ano
10.10. 15:30 Čistá - Jevíčko 8:0 (5:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Svitavy | Okresní přebor 7 630 (ø 90,00) 5 (ø 0,71) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Svitavy | III. třída 17 1530 (ø 90,00) 7 (ø 0,41) 5 (ø 0,29) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Svitavy | III. třída 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Krajský přebor 4 295 (ø 73,75) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 18 1445 (ø 80,27) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,22) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 17 1375 (ø 80,88) 2 (ø 0,11) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 20 833 (ø 41,65) 1 (ø 0,05) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Svitavy | III. třída 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Svitavy | III. třída 9 780 (ø 86,66) 3 (ø 0,33) 3 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Svitavy | III. třída 9 725 (ø 80,55) 3 (ø 0,33) 2 (ø 0,22) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 13 854 (ø 65,69) 1 (ø 0,07) 6 (ø 0,46) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.A třída 13 1019 (ø 78,38) 2 (ø 0,15) 5 (ø 0,38) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Svitavy | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | 1.A třída 7 346 (ø 49,42) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)