Lukáš Kašík
2025-2026
| Číslo hráče | 14 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Starý Poddvorov |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1170 (ø 90,00) | 2 (ø 0,15) | 7 (ø 0,53) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 24.08. 16:30 | St. Poddvorov - Hodonín | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 07.09. 16:00 | Násedlovice - St. Poddvorov | 0:1 (0:0) | 0 | 0 | 1 | 0 | ne | |||
| 14.09. 16:00 | St. Poddvorov - Archlebov | 5:4 (4:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.09. 15:30 | Čejč - St. Poddvorov | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Milotice B - St. Poddvorov | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.10. 15:00 | St. Poddvorov - Čejkovice | 4:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:00 | Žarošice - St. Poddvorov | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | St. Poddvorov - D. Bojanovice | 2:2 (1:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Mikulčice B - St. Poddvorov | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.03. 15:00 | St. Poddvorov - Násedlovice | 0:4 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.04. 15:30 | Archlebov - St. Poddvorov | 1:4 (0:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.04. 15:30 | St. Poddvorov - Čejč | 2:4 (2:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 16:30 | Čejkovice - St. Poddvorov | 3:4 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.05. 16:30 | D. Bojanovice - St. Poddvorov | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 2 (ø 0,15) | 7 (ø 0,53) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 24 | 2160 (ø 90,00) | 4 (ø 0,16) | 8 (ø 0,33) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 26 | 2330 (ø 89,61) | 18 (ø 0,69) | 7 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 3 (ø ∞) | 2 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 5 (ø ∞) | 2 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 12 (ø 12,00) | 4 (ø 4,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 9 (ø 3,00) | 5 (ø 1,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 19 | 1682 (ø 88,52) | 13 (ø 0,68) | 5 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 21 | 1852 (ø 88,19) | 9 (ø 0,42) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




