Milan Ďurica

Datum narození(40 let)
PoziceÚtočník
Průměrná známka7.7

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
05.09. 17:00 N.Ves-Brl. - Velešín 2:3 (0:3) 90 1 0 0 ano

Jihočeský | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
410 (ø 82,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 17:00 Č.Dub - N.Ves 2:2 (1:0) 90 0 0 0 ano
21.08. 18:00 Jankov - Č.Dub 8:2 (7:0) 69 69 0 0 0 ano
29.08. 17:00 Č.Dub - Kaplice B 4:1 (3:0) 90 0 1 0 ano
05.09. 13:30 Mokré - Č.Dub 3:2 (3:1) 71 71 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Zdíkov - Č.Dub 1:1 (0:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | 1.B třída sk. A 5 410 (ø 82,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | 1.B třída sk. A 21 1766 (ø 84,09) 24 (ø 1,14) 3 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 26 2340 (ø 90,00) 19 (ø 0,73) 4 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 24 2160 (ø 90,00) 37 (ø 1,54) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 27 2430 (ø 90,00) 47 (ø 1,74) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 8 (ø 0,29)
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 15 1221 (ø 81,40) 4 (ø 0,26) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 13 1170 (ø 90,00) 7 (ø 0,53) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,30)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 12 1078 (ø 89,83) 5 (ø 0,41) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,16)
Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor 9 728 (ø 80,88) 8 (ø 0,88) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 9 810 (ø 90,00) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,22)
Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor 7 530 (ø 75,71) 6 (ø 0,85) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14)