Milan Bráník
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Sokol Leština |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1033 (ø 79,46) | 8 (ø 0,61) | 5 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 16:30 | Šmolovy - Leština | 0:9 (0:2) | 67 | 67 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 16.08. 16:30 | Leština - Habry | 4:1 (2:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 16:30 | Dlouhá Ves - Leština | 2:4 (1:4) | 70 | 70 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 30.08. 16:30 | Leština - Havl. Brod C | 2:4 (1:3) | 88 | 88 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 06.09. 16:00 | Jeřišno - Leština | 4:2 (4:0) | 82 | 82 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 13.09. 16:00 | Leština - Tis B | 4:3 (4:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Ledeč B - Leština | 6:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:30 | Leština - Chotěboř C | 3:4 (1:2) | 77 | 77 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.10. 15:00 | Světlá B - Leština | 1:3 (1:3) | 68 | 68 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 15:00 | Leština - Mírovka B | 3:0 (2:0) | 75 | 75 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 18.10. 14:30 | Leština - Sobíňov | 2:3 (1:1) | 78 | 78 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 25.10. 14:30 | Keřkov - Leština | 8:2 (2:1) | 68 | 68 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 01.11. 14:00 | Leština - Č. Bělá | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 7 | 577 (ø 82,42) | 4 (ø 0,57) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 22 | 1374 (ø 62,45) | 4 (ø 0,18) | 6 (ø 0,27) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 15 | 959 (ø 63,93) | 5 (ø 0,33) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 23 | 1779 (ø 77,34) | 6 (ø 0,26) | 10 (ø 0,43) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 19 | 1457 (ø 76,68) | 5 (ø 0,26) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 3 | 200 (ø 66,66) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 12 | 892 (ø 74,33) | 4 (ø 0,33) | 2 (ø 0,16) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 6 | 442 (ø 73,66) | 3 (ø 0,50) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 7 | 615 (ø 87,85) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 1 | 11 (ø 11,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 11 | 580 (ø 52,72) | 1 (ø 0,09) | 1 (ø 0,09) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 22 | 1414 (ø 64,27) | 4 (ø 0,18) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 12 (ø 2,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 10 | 353 (ø 35,30) | 4 (ø 0,40) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 16 | 1358 (ø 84,87) | 13 (ø 0,81) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 3 | 42 (ø 14,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 11 | 839 (ø 76,27) | 5 (ø 0,45) | 4 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 4 | 274 (ø 68,50) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 8 | 552 (ø 69,00) | 3 (ø 0,37) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




