Jan Szabó
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | Božice |
| 2024-2025 | SK Miroslav |
| 2021-2022 | Božice |
| 2020-2021 | Práče |
| 2015-2016 | Božice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Božice - Hostěradice | 0:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Vedrovice - Božice | 3:3 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 16:30 | Božice - Hrušovany B | 0:6 (0:3) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 19.09. 16:00 | Božice - 1.SC Mládež | 1:10 (1:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | M. Krumlov B - Božice | 7:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. C | 13 | 1170 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 10 | 596 (ø 59,60) | 1 (ø 0,10) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. C | 12 | 1080 (ø 90,00) | 4 (ø 0,33) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 15 | 913 (ø 60,86) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 15 | 1350 (ø 90,00) | 3 (ø 0,20) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 11 | 978 (ø 88,90) | 1 (ø 0,09) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. C | 7 | 630 (ø 90,00) | 2 (ø 0,28) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 9 | 445 (ø 49,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. C | 16 | 1440 (ø 90,00) | 19 (ø 1,18) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 8 | 682 (ø 85,25) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. C | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 7 | 367 (ø 52,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. C | 8 | 720 (ø 90,00) | 3 (ø 0,37) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 18 | 1189 (ø 66,05) | 15 (ø 0,83) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. C | 13 | 1170 (ø 90,00) | 6 (ø 0,46) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 18 | 932 (ø 51,77) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. C | 18 | 1615 (ø 89,72) | 6 (ø 0,33) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 23 | 1802 (ø 78,34) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 9 | 574 (ø 63,77) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 5 | 430 (ø 86,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




