Vladimír Vácha
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2020-2021 | FC Slovan Havlíčkův Brod |
| 2020-2021 | TJ Sokol Lípa |
| 2017-2018 | TJ Sokol Lípa |
| 2014-2015 | FSC Stará Říše |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 164 (ø 41,00) | 1 (ø 0,25) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 16:30 | Lípa - Pacov | 1:2 (0:1) | 44 | 46 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 15.08. 15:00 | Světlá - Lípa | 6:0 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 23.08. 16:30 | Lípa - Rantířov | 3:5 (1:3) | 36 | 54 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 29.08. 16:30 | Mírovka - Lípa | 2:1 (2:1) | 0 | 0 | 1 | 0 | ne | |||
| 05.09. 16:00 | Lípa - Košetice | 3:2 (2:2) | 82 | 82 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.09. 16:00 | Telč - Lípa | 0:2 (0:0) | 2 | 88 | 0 | 1 | 0 | ne |
Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | ||||||
| 26.09. 15:30 | Lípa B - Kožlí | 3:1 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 4 | 164 (ø 41,00) | 1 (ø 0,25) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 15 | 575 (ø 38,33) | 1 (ø 0,06) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 7 (ø 3,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 14 | 404 (ø 28,85) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 13 | 434 (ø 33,38) | 1 (ø 0,07) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 21 | 790 (ø 37,61) | 8 (ø 0,38) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 23 | 1705 (ø 74,13) | 14 (ø 0,60) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 9 | 790 (ø 87,77) | 5 (ø 0,55) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 7 | 316 (ø 45,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 2 | 96 (ø 48,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 16 | 1232 (ø 77,00) | 7 (ø 0,43) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 3 | 224 (ø 74,66) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 18 | 1414 (ø 78,55) | 10 (ø 0,55) | 5 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 1 | 36 (ø 36,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 24 | 1078 (ø 44,91) | 2 (ø 0,08) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 29 | 1918 (ø 66,13) | 9 (ø 0,31) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 13 | 1158 (ø 89,07) | 3 (ø 0,23) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) |




