Marko Lehán
2025-2026
| Datum narození | (32 let) |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ JAWA Divišov |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Benešov | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1645 (ø 86,57) | 1 (ø 0,05) | 1 (ø 0,05) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 24.08. 17:00 | Kondrac - Divišov | 4:2 (2:2) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Ostředek - Divišov | 4:2 (3:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 13.09. 17:00 | Divišov - Trh.Štěpánov | 2:1 (1:0) | 74 | 74 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.09. 16:30 | Křivsoudov - Divišov | 2:6 (2:3) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 27.09. 16:30 | Divišov - Přestavlky | 4:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 16:00 | Maršovice - Divišov | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.10. 16:00 | Mezno - Divišov | 0:5 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Divišov - Teplýšovice | 2:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.10. 14:30 | Kralovice - Divišov | 0:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Divišov - Votice | 5:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Olbramovice - Divišov | 1:3 (0:1) | 89 | 89 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 15.11. 13:30 | Divišov - Struhařov | 4:3 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.03. 15:00 | Divišov - Kondrac | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.03. 13:00 | Miřetice - Divišov | 2:7 (2:4) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.04. 16:30 | Divišov - Ostředek | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 16:30 | Trh.Štěpánov - Divišov | 0:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 17:00 | Divišov - Křivsoudov | 7:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.04. 17:00 | Přestavlky - Divišov | 1:6 (1:2) | 86 | 86 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 02.05. 17:00 | Divišov - Maršovice | 3:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.05. 15:30 | Divišov - Mezno | 10:1 (2:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 16.05. 17:00 | Teplýšovice - Divišov | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 19 | 1645 (ø 86,57) | 1 (ø 0,05) | 1 (ø 0,05) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 15 | 1157 (ø 77,13) | 2 (ø 0,13) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 16 | 1418 (ø 88,62) | 2 (ø 0,12) | 7 (ø 0,43) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 23 | 2065 (ø 89,78) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. B | 2 | 160 (ø 80,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 24 | 2070 (ø 86,25) | 1 (ø 0,04) | 8 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 4 | 218 (ø 54,50) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 11 | 896 (ø 81,45) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 27 | 2382 (ø 88,22) | 4 (ø 0,14) | 6 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. B | 4 | 305 (ø 76,25) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 27 | 2343 (ø 86,77) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,25) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Pohár | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. B | 5 | 346 (ø 69,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 29 | 2581 (ø 89,00) | 0 (ø 0,00) | 8 (ø 0,27) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 26 | 2325 (ø 89,42) | 3 (ø 0,11) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




