Tomáš Soukup
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | Mikulášovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Ústecký | Děčín | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 2 (ø 0,25) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Mikulášovice - D. Poustevna | 5:1 (0:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Union Děčín - Mikulášovice | 4:0 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Mikulášovice - Markvartice | 0:4 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:30 | Jiřetín - Mikulášovice | 6:0 (5:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Mikulášovice - H.Podluží | 4:1 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:00 | Mikulášovice - Rybniště | 6:2 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 15:30 | Mikulášovice - Benešov | 1:4 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:30 | Jiříkov - Mikulášovice | 3:2 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 17 | 1530 (ø 90,00) | 4 (ø 0,23) | 3 (ø 0,17) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 22 | 1980 (ø 90,00) | 6 (ø 0,27) | 8 (ø 0,36) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 13 | 1170 (ø 90,00) | 2 (ø 0,15) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 18 | 1620 (ø 90,00) | 12 (ø 0,66) | 6 (ø 0,33) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 17 | 1530 (ø 90,00) | 15 (ø 0,88) | 4 (ø 0,23) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 4 (ø 0,80) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 11 | 990 (ø 90,00) | 10 (ø 0,90) | 5 (ø 0,45) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 13 (ø 0,52) | 9 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 13 | 1170 (ø 90,00) | 12 (ø 0,92) | 2 (ø 0,15) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 1 | 31 (ø 31,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




