Petr Bártík

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 FC Ekochov Hoslovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 17:00 Poříčí B - Hoslovice 8:0 (3:0) 90 0 1 0 ano
05.09. 17:00 Hoslovice - Cehnice B 5:1 (3:0) 90 0 0 0 ano
13.09. 17:00 Mnichov - Hoslovice 2:2 (1:1) 0 0 0 0 ne
03.10. 16:00 Hoslovice - Radošovice 3:0 (0:0) 0 0 0 0 ne
10.10. 16:00 Čestice - Hoslovice 2:2 (1:0) 0 0 0 0 ne
17.10. 14:30 Hoslovice - Kladruby 2:1 (2:0) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 12 1080 (ø 90,00) 1 (ø 0,08) 2 (ø 0,16) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 20 1800 (ø 90,00) 1 (ø 0,05) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 22 1980 (ø 90,00) 3 (ø 0,13) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 14 1260 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 14 1260 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 13 1007 (ø 77,46) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 12 1080 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 12 1022 (ø 85,16) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)