Tomáš Šebela

2026-2027

Mramotice

Číslo hráče1
PoziceBrankář
Průměrná známka0.0

Kariéra

2026-2027 Mramotice
2024-2025 SK Cézava
2023-2024 TJ Rajhradice
2022-2023 SFK Dukovany 2001
2021-2022 Fotbal Jevišovice
2018-2019 TJ Rajhradice
2017-2018 Fotbal Jevišovice
2017-2018 FK Jaroměřice nad Rokytnou
2016-2017 FK Jaroměřice nad Rokytnou
2014-2015 TJ Sokol Tasovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
720 (ø 90,00) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 16:00 Mramotice - Jevišovice 4:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
05.09. 15:30 Mramotice - Chvalovice 4:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
20.09. 16:00 Šatov B - Mramotice 0:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
27.09. 15:30 Mramotice - Suchohrdly 0:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
04.10. 15:30 Hostim - Mramotice 1:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
17.10. 15:00 Blížkovice - Mramotice 1:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
25.10. 14:00 Mramotice - Přímětice B 1:1 (0:0) 90 1 1 0 ano
31.10. 14:00 Pavlice - Mramotice 2:3 (1:3) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Krajský přebor 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | 1.B třída sk. B 9 737 (ø 81,88) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Krajský přebor 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Krajský přebor 9 810 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. B 10 866 (ø 86,60) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Krajský přebor 10 900 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 1 87 (ø 87,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | 1.B třída sk. B 22 1967 (ø 89,40) 3 (ø 0,13) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 9 810 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. B 11 990 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 25 2250 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. B 12 1080 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Krajský přebor 12 1080 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize D 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Krajský přebor 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize D 24 2160 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,12)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize D 11 990 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)