Roman Sotona
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2021-2022 | Spartak Slatiňany |
| 2018-2019 | FC Nasavrky |
| 2015-2016 | Spartak Slatiňany |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Pardubický | 1.A třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 745 (ø 74,50) | 4 (ø 0,40) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Slatiňany - Dobříkov | 2:1 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.08. 17:00 | Třemošnice - Slatiňany | 5:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Slatiňany - Zámrsk | 6:2 (4:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Opatovice - Slatiňany | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Slatiňany - L. Bohdaneč | 3:0 (2:0) | 75 | 75 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 13.09. 17:00 | Slatiňany - Proseč | 3:1 (0:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Polička - Slatiňany | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:00 | Slatiňany - Letohrad B | 1:1 (0:0) | 15 | 75 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.10. 16:00 | Rváčov - Slatiňany | 8:2 (5:1) | 25 | 65 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.10. 15:30 | Slatiňany - Tatenice | 2:2 (2:1) | 90 | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.A třída | 7 | 615 (ø 87,85) | 4 (ø 0,57) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.A třída | 25 | 2090 (ø 83,60) | 7 (ø 0,28) | 8 (ø 0,32) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 1 | 67 (ø 67,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.A třída | 25 | 2004 (ø 80,16) | 13 (ø 0,52) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 3 | 242 (ø 80,66) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.A třída | 22 | 1267 (ø 57,59) | 6 (ø 0,27) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 3 | 190 (ø 63,33) | 6 (ø 2,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 23 | 1192 (ø 51,82) | 10 (ø 0,43) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 7 | 490 (ø 70,00) | 3 (ø 0,42) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 15 | 1185 (ø 79,00) | 3 (ø 0,20) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A | 3 | 107 (ø 35,66) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 9 | 729 (ø 81,00) | 3 (ø 0,33) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | IV. třída | 1 | 46 (ø 46,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 13 | 988 (ø 76,00) | 5 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 13 | 1048 (ø 80,61) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,15) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 12 | 549 (ø 45,75) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 0 | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 26 | 1848 (ø 71,07) | 11 (ø 0,42) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 28 | 1714 (ø 61,21) | 4 (ø 0,14) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 3 | 20 (ø 6,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A | 14 | 562 (ø 40,14) | 4 (ø 0,28) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




