Kryštof Havránek

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 TJ Fatra Slavia Napajedla

Zápasy v sezóně 2025-2026

Zlínský | 1.A třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
551 (ø 32,41) 3 (ø 0,17) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
10.08. 17:00 Napajedla - Nedašov 6:2 (4:0) 22 68 0 0 0 ne
17.08. 16:30 Nedachlebice - Napajedla 0:2 (0:0) 7 83 0 0 0 ne
24.08. 16:30 Napajedla - Tečovice 7:0 (3:0) 31 59 1 0 0 ne
06.09. 16:00 Bojkovice - Napajedla 2:2 (1:0) 44 46 0 0 0 ne
21.09. 15:30 Zdounky - Napajedla 5:1 (1:0) 44 46 0 1 0 ne
28.09. 15:30 Napajedla - Uh. Ostroh 7:0 (4:0) 24 66 1 0 0 ne
12.10. 15:00 Napajedla - Újezdec 3:0 (2:0) 23 67 0 0 0 ne
19.10. 14:30 Šumice - Napajedla 1:2 (1:2) 0 90 0 0 0 ne
26.10. 14:30 Napajedla - Těšnovice 0:2 (0:0) 44 46 0 0 0 ne
01.11. 14:00 Dol.Němčí - Napajedla 0:4 (0:2) 79 79 1 0 0 ano
08.11. 14:00 Napajedla - Ořechov 1:2 (0:1) 38 38 0 0 0 ano
22.03. 15:00 Napajedla - Nedachlebice 3:0 (2:0) 16 74 0 0 0 ne
28.03. 15:00 Tečovice - Napajedla 0:4 (0:2) 14 76 0 0 0 ne
03.04. 13:00 Napajedla - Mladcová 1:2 (1:1) 19 71 0 0 0 ne
12.04. 15:30 Napajedla - Bojkovice 2:0 (1:0) 32 58 0 1 0 ne
18.04. 16:00 Ořechov - Napajedla 1:4 (0:2) 20 70 0 0 0 ne
26.04. 16:00 Napajedla - Zdounky 2:1 (1:1) 4 86 0 0 0 ne
08.05. 16:00 Napajedla - Veselá 3:1 (0:1) 90 0 0 0 ano

Zlínský | Zlín | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
31.08. 10:15 Napajedla B - Fryšták B 5:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
05.04. 15:30 Fryšták B - Napajedla B 6:0 (6:0) 90 0 0 0 ano
12.04. 10:15 Napajedla B - Pohořelice 1:3 (0:1) 90 0 0 0 ano
03.05. 10:00 Lípa - Napajedla B 5:0 (3:0) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.A třída sk. B 17 551 (ø 32,41) 3 (ø 0,17) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Zlín | III. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Krajský přebor 15 838 (ø 55,86) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,20) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Krajský přebor 21 893 (ø 42,52) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Zlín | III. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Krajský přebor 5 54 (ø 10,80) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Zlín | III. třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Krajský přebor 11 629 (ø 57,18) 3 (ø 0,27) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Zlín | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Krajský přebor 8 703 (ø 87,87) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Krajský přebor 13 1137 (ø 87,46) 2 (ø 0,15) 4 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.A třída sk. B 25 1971 (ø 78,84) 8 (ø 0,32) 11 (ø 0,44) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.A třída sk. B 26 2309 (ø 88,80) 9 (ø 0,34) 6 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.A třída sk. B 26 2168 (ø 83,38) 3 (ø 0,11) 9 (ø 0,34) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Krajský přebor 25 2167 (ø 86,68) 2 (ø 0,08) 7 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize D 10 741 (ø 74,10) 2 (ø 0,20) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)