Jan Nedvěd
2026-2027
| Číslo hráče | 8 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Jíloviště |
| 2022-2023 | FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou |
| 2020-2021 | FC Velké Meziříčí |
| 2019-2020 | FC Slovan Rosice |
| 2014-2015 | FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 17:00 | Roztoky - Jíloviště | 2:2 (2:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 22.08. 13:30 | Tochovice - Jíloviště | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Jíloviště - Podlesí | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Jíloviště - Sedlčany | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 10:15 | Průhonice - Jíloviště | 5:0 (5:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.09. 19:00 | Jíloviště - Kosoř | 3:1 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Slaný B - Jíloviště | 6:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Zdice - Jíloviště | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 27 | 2379 (ø 88,11) | 4 (ø 0,14) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 28 | 2288 (ø 81,71) | 7 (ø 0,25) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 28 | 2447 (ø 87,39) | 4 (ø 0,14) | 4 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 23 | 2070 (ø 90,00) | 4 (ø 0,17) | 6 (ø 0,26) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 29 | 2422 (ø 83,51) | 2 (ø 0,06) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 10 | 837 (ø 83,70) | 2 (ø 0,20) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Krajský přebor | 1 | 61 (ø 61,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 18 | 1032 (ø 57,33) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 30 | 2621 (ø 87,36) | 9 (ø 0,30) | 6 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,10) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 20 | 1426 (ø 71,30) | 3 (ø 0,15) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 6 | 532 (ø 88,66) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 21 | 1844 (ø 87,80) | 7 (ø 0,33) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 28 | 2390 (ø 85,35) | 3 (ø 0,10) | 6 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 13 | 1170 (ø 90,00) | 4 (ø 0,30) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,15) |




