Václav Rothbauer

2026-2027

FK Protivín

Datum narození(32 let)
PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 FK Protivín

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | Krajský přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
524 (ø 87,33) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 15:00 Protivín - Kaplice 1:2 (1:1) 90 0 1 0 ano
15.08. 17:00 Slavia ČB - Protivín 4:1 (2:0) 74 74 0 0 0 ano
22.08. 15:00 Protivín - S.Ústí 1:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
29.08. 15:00 Dražice - Protivín 0:4 (0:3) 90 0 0 0 ano
05.09. 15:00 Protivín - D. Dvořiště 1:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
12.09. 15:00 Protivín - Olešník 1:0 (0:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 6 524 (ø 87,33) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 23 2006 (ø 87,21) 0 (ø 0,00) 11 (ø 0,47) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 20 1496 (ø 74,80) 1 (ø 0,05) 6 (ø 0,30) 1 (ø 0,05) 1 (ø 0,05)
Jihočeský | 1.B třída sk. C 6 476 (ø 79,33) 1 (ø 0,16) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 24 2160 (ø 90,00) 9 (ø 0,37) 9 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 22 1980 (ø 90,00) 20 (ø 0,90) 12 (ø 0,54) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 23 2070 (ø 90,00) 16 (ø 0,69) 5 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 10 745 (ø 74,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 15 1223 (ø 81,53) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 26 2249 (ø 86,50) 3 (ø 0,11) 7 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03)
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 28 2509 (ø 89,60) 1 (ø 0,03) 4 (ø 0,14) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 3 (ø 1,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 20 1737 (ø 86,85) 2 (ø 0,10) 4 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,15)
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 2 117 (ø 58,50) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)