Roman Durajka

2026-2027

SK Radkovice

PoziceZáložník
Průměrná známka8.3

Kariéra

2025-2026 SK Radkovice
2022-2023 FC Rapotice
2016-2017 FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
2015-2016 SK Čáslavice
2014-2015 FC Velké Meziříčí

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | Třebíč | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
900 (ø 90,00) 12 (ø 1,20) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,40)
08.08. 16:30 Čáslavice - Radkovice 1:4 (0:3) 90 0 1 0 ano
15.08. 16:30 Radkovice - Myslibořice 10:2 (7:2) 90 1 0 0 ano
22.08. 16:30 Stařeč - Radkovice 4:3 (2:1) 90 2 1 0 ano
30.08. 16:30 Radkovice - Blatnice 5:2 (2:1) 90 2 0 0 ano
06.09. 16:00 Výčapy - Radkovice 7:1 (4:1) 90 1 0 0 ano
13.09. 16:00 Radkovice - Okříšky B 3:1 (1:1) 90 3 0 0 ano
19.09. 15:30 Hartvíkovice - Radkovice 4:2 (3:0) 90 1 0 0 ano
27.09. 15:30 Radkovice - N. Syrovice 7:2 (3:1) 90 1 0 0 ano
04.10. 15:00 Valeč - Radkovice 5:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
10.10. 15:00 Radkovice - Třebelovice 2:7 (1:3) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 7 630 (ø 90,00) 10 (ø 1,42) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,57)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A 25 2250 (ø 90,00) 40 (ø 1,60) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,20)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 25 2224 (ø 88,96) 7 (ø 0,28) 7 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 23 2056 (ø 89,39) 5 (ø 0,21) 9 (ø 0,39) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 25 2249 (ø 89,96) 5 (ø 0,20) 9 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 26 2282 (ø 87,76) 13 (ø 0,50) 4 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 8 642 (ø 80,25) 3 (ø 0,37) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 11 973 (ø 88,45) 5 (ø 0,45) 5 (ø 0,45) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 26 2340 (ø 90,00) 20 (ø 0,76) 6 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 25 2250 (ø 90,00) 17 (ø 0,68) 6 (ø 0,24) 1 (ø 0,04) 7 (ø 0,28)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 26 2340 (ø 90,00) 20 (ø 0,76) 5 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,11)
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
MSFL 5 419 (ø 83,80) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Krajský přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.A třída sk. B 12 1080 (ø 90,00) 9 (ø 0,75) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,25)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize D 13 1035 (ø 79,61) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.A třída sk. B 1 66 (ø 66,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)