Filip Hlaváček
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Slavoj Pacov |
| 2025-2026 | TJ Dálnice Speřice |
| 2024-2025 | TJ Dálnice Speřice |
| 2023-2024 | FC Sellier & Bellot Vlašim |
| 2022-2023 | Vrch.Janovice |
| 2021-2022 | Kondrac |
| 2021-2022 | FC Sellier & Bellot Vlašim |
| 2017-2018 | Kondrac |
| 2015-2016 | Trh.Štěpánov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 676 (ø 84,50) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 07.08. 18:00 | Bystřice - Speřice | 1:4 (1:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.08. 16:30 | Speřice - Havl. Brod B | 8:0 (5:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:30 | Speřice - Ledeč | 4:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Polná - Speřice | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Speřice - Kamenice | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | St. Říše - Speřice | 1:6 (0:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Speřice - Jemnicko | 2:4 (1:1) | 46 | 46 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 26.09. 15:30 | Žirovnice - Speřice | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 14:30 | Žďár B - Speřice | 0:1 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 7 | 586 (ø 83,71) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 29 | 2323 (ø 80,10) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 6 | 389 (ø 64,83) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 14 | 1172 (ø 83,71) | 2 (ø 0,14) | 5 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 8 | 596 (ø 74,50) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 23 | 1895 (ø 82,39) | 1 (ø 0,04) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 23 | 1985 (ø 86,30) | 3 (ø 0,13) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 23 | 2002 (ø 87,04) | 1 (ø 0,04) | 6 (ø 0,26) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Krajský přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 7 | 571 (ø 81,57) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. B | 6 | 501 (ø 83,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 13 | 1119 (ø 86,07) | 3 (ø 0,23) | 4 (ø 0,30) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. B | 5 | 316 (ø 63,20) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 22 | 1511 (ø 68,68) | 2 (ø 0,09) | 5 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. B | 16 | 1178 (ø 73,62) | 1 (ø 0,06) | 7 (ø 0,43) | 3 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 23 | 1994 (ø 86,69) | 3 (ø 0,13) | 12 (ø 0,52) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. B | 6 | 386 (ø 64,33) | 1 (ø 0,16) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 16 | 1111 (ø 69,43) | 3 (ø 0,18) | 6 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. B | 4 | 257 (ø 64,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C | 16 | 1440 (ø 90,00) | 1 (ø 0,06) | 6 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. B | 6 | 332 (ø 55,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C | 6 | 258 (ø 43,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




