Tomáš Lipan

2026-2027

FC Chýně

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 FC Chýně
2024-2025 TJ Sokol Jeneč
2015-2016 TJ Sokol Bílá Hora

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
757 (ø 84,11) 3 (ø 0,33) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 Chýně - V. Přílepy 3:5 (1:3) 90 1 0 0 ano
02.09. 17:00 Zbuzany - Chýně 7:3 (4:1) 90 1 0 0 ano
06.09. 17:00 Chýně - Nučice 2:0 (1:0) 90 1 1 0 ano
20.09. 13:30 Chýně - Kazín B 3:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
27.09. 16:30 Drahelčice - Chýně 3:2 (1:1) 63 63 0 0 0 ano
04.10. 16:00 Chýně - Kněževes 1:1 (1:0) 88 88 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Rudná - Chýně 2:3 (0:1) 66 66 0 0 0 ano
18.10. 15:30 Chýně - Jeneč 1:3 (0:1) 90 0 0 0 ano
01.11. 14:00 Chýně - Hostivice 1:8 (1:5) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B 4 360 (ø 90,00) 3 (ø 0,75) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A 19 1611 (ø 84,78) 9 (ø 0,47) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B 4 302 (ø 75,50) 2 (ø 0,50) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | 1.B třída sk. A 10 598 (ø 59,80) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | Praha | III. třída sk. A 6 463 (ø 77,16) 6 (ø 1,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B 6 540 (ø 90,00) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | 1.B třída sk. A 19 1487 (ø 78,26) 6 (ø 0,31) 4 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | Praha | III. třída sk. A 4 250 (ø 62,50) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | 1.B třída sk. A 25 2012 (ø 80,48) 9 (ø 0,36) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | Praha | III. třída sk. A 3 231 (ø 77,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | Praha | Okresní přebor sk. A 10 832 (ø 83,20) 9 (ø 0,90) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | Praha | Okresní přebor sk. A 6 540 (ø 90,00) 3 (ø 0,50) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | Praha | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 4 (ø 4,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | Praha | Okresní přebor sk. A 9 749 (ø 83,22) 5 (ø 0,55) 3 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | Praha | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | 1.B třída sk. A 20 1787 (ø 89,35) 9 (ø 0,45) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | Praha | III. třída sk. A 1 46 (ø 46,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | Praha | Okresní přebor sk. A 15 1213 (ø 80,86) 12 (ø 0,80) 4 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | Praha | III. třída sk. A 7 530 (ø 75,71) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | Praha | Okresní přebor sk. A 12 984 (ø 82,00) 4 (ø 0,33) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | Praha | III. třída sk. A 9 574 (ø 63,77) 5 (ø 0,55) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | Praha | Okresní přebor sk. A 22 1919 (ø 87,22) 8 (ø 0,36) 5 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)