Jaroslav Kasík
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2016-2017 | SK Sokol Zlatníky |
| 2015-2016 | SK Čechoslovan Dolní Jirčany |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1150 (ø 88,46) | 4 (ø 0,30) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Čisovice - Zlatníky | 1:2 (0:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Zlatníky - Psáry B | 1:7 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Vestec B - Zlatníky | 8:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Černolice - Zlatníky | 4:3 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 23.09. 17:00 | Zlatníky - Hradištko | 1:8 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Holubice - Zlatníky | 6:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Zlatníky - Kosoř B | 7:1 (3:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Horoměřice - Zlatníky | 4:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Zlatníky - Dobřichovice | 0:2 (0:0) | 70 | 70 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 24.10. 14:30 | Č. Újezd - Zlatníky | 6:2 (5:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.10. 14:30 | Zlatníky - Choteč | 3:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Zlatníky - Povltavská FA C | 0:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.11. 14:00 | Jílové - Zlatníky | 4:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 25 | 2215 (ø 88,60) | 4 (ø 0,16) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 23 | 1800 (ø 78,26) | 13 (ø 0,56) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 21 | 1773 (ø 84,42) | 12 (ø 0,57) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 21 | 1874 (ø 89,23) | 26 (ø 1,23) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 21 | 1842 (ø 87,71) | 25 (ø 1,19) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 6 | 538 (ø 89,66) | 4 (ø 0,66) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 2 | 151 (ø 75,50) | 3 (ø 1,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 11 | 986 (ø 89,63) | 4 (ø 0,36) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 4 | 310 (ø 77,50) | 3 (ø 0,75) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 20 | 1800 (ø 90,00) | 14 (ø 0,70) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 7 | 573 (ø 81,85) | 5 (ø 0,71) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 16 | 1368 (ø 85,50) | 14 (ø 0,87) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 11 | 870 (ø 79,09) | 9 (ø 0,81) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 13 | 1170 (ø 90,00) | 7 (ø 0,53) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 4 | 316 (ø 79,00) | 6 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 5 (ø 0,55) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 9 | 665 (ø 73,88) | 6 (ø 0,66) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




