Dominik Hanšut

2025-2026

TJ RZ Abertamy

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2022-2023 TJ RZ Abertamy
2021-2022 EP Merklín
2021-2022 FK Verušičky
2018-2019 TJ Sokol Pernink
2017-2018 TJ RZ Abertamy
2016-2017 TJ Sokol Pernink
2014-2015 TJ RZ Abertamy

Zápasy v sezóně 2025-2026

Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1562 (ø 82,21) 2 (ø 0,10) 6 (ø 0,31) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:00 Sokol Sadov - Abertamy 3:1 (1:1) 46 46 0 1 0 ano
23.08. 17:00 Abertamy - Útvina 3:2 (2:1) 46 46 0 0 0 ano
31.08. 16:00 Merklín - Abertamy 2:2 (1:2) 90 0 0 0 ano
13.09. 17:00 Abertamy - Počerny 4:1 (0:1) 65 65 0 1 0 ano
21.09. 14:00 Hroznětín B - Abertamy 1:9 (0:6) 90 0 0 0 ano
27.09. 16:30 Abertamy - Kyselka 3:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
05.10. 10:30 KV-Dvory B - Abertamy 4:3 (2:2) 90 0 0 0 ano
11.10. 16:00 Abertamy - Kolová 2:3 (0:2) 90 1 1 0 ano
19.10. 15:00 Nejdek B - Abertamy 2:3 (0:1) 90 0 1 0 ano
25.10. 14:30 Abertamy - Bečov 4:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
02.11. 14:30 Dalovice - Abertamy 4:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
08.11. 14:00 Abertamy - Božíčany 4:2 (2:1) 90 0 1 0 ano
28.03. 15:00 Abertamy - Merklín 7:1 (3:1) 55 55 0 0 0 ano
04.04. 16:30 Chyše - Abertamy 4:0 (2:0) 90 0 0 1 ano
18.04. 17:00 Abertamy - Hroznětín B 11:0 (7:0) 90 0 0 0 ano
25.04. 14:00 Kyselka - Abertamy 2:4 (0:2) 90 0 1 0 ano
02.05. 17:00 Abertamy - KV-Dvory B 2:3 (0:0) 90 0 0 0 ano
09.05. 17:00 Kolová - Abertamy 7:3 (5:1) 90 1 0 0 ano
16.05. 17:00 Abertamy - Nejdek B 6:1 (4:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 19 1562 (ø 82,21) 2 (ø 0,10) 6 (ø 0,31) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 22 1683 (ø 76,50) 1 (ø 0,04) 5 (ø 0,22) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A 20 1788 (ø 89,40) 4 (ø 0,20) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A 21 1890 (ø 90,00) 3 (ø 0,14) 5 (ø 0,23) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.A třída 17 1001 (ø 58,88) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 1 (ø 0,25) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 7 630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 11 861 (ø 78,27) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 21 1741 (ø 82,90) 1 (ø 0,04) 3 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A 20 1637 (ø 81,85) 6 (ø 0,30) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A 7 427 (ø 61,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A 5 271 (ø 54,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. F 4 207 (ø 51,75) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)