Tomáš Kolín
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 7.1 |
Kariéra
| 2014-2015 | SK Býšť |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Pardubický | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 198 (ø 33,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Býšť - Sezemice | 3:0 (3:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.09. 17:00 | Načešice - Býšť | 3:0 (2:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 13.09. 17:00 | Býšť - Miřetice | 2:6 (2:3) | 15 | 75 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 27.09. 16:00 | Býšť - Jehnědí | 5:1 (2:0) | 7 | 83 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.10. 16:00 | Hlinsko B - Býšť | 2:2 (2:1) | 74 | 74 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 15:30 | Býšť - Městec B | 2:2 (1:1) | 10 | 80 | 1 | 0 | 0 | ne |
Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 14:30 | Býšť B - Veliny | 1:0 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 06.09. 17:00 | Ostřetín - Býšť B | 2:6 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 14:30 | Býšť B - Roveň B | 2:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Dražkovice - Býšť B | 4:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 13:30 | Býšť B - Moravany B | 2:5 (0:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 13:00 | Býšť B - Staré Ždánice | 0:6 (0:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 3 | 107 (ø 35,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 14 | 951 (ø 67,92) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Pardubice | Okresní přebor | 20 | 1515 (ø 75,75) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A | 18 | 1396 (ø 77,55) | 1 (ø 0,05) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Pardubice | Okresní přebor | 21 | 1618 (ø 77,04) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A | 17 | 1108 (ø 65,17) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A | 23 | 2070 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A | 18 | 1574 (ø 87,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A | 21 | 1833 (ø 87,28) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A | 14 | 1204 (ø 86,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




