Filip Drobílek
2025-2026
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | FC Viktoria Plzeň |
| 2022-2023 | SK Dynamo České Budějovice |
| 2022-2023 | Povltavská Fotbalová Akademie |
| 2022-2023 | FK Loko Praha |
| 2021-2022 | FC Slavoj Vyšehrad |
| 2021-2022 | Povltavská Fotbalová Akademie |
| 2021-2022 | |
| 2020-2021 | FC Slavoj Vyšehrad |
| 2020-2021 | FK Viagem Ústí nad Labem |
| 2016-2017 | FC Slavoj Vyšehrad |
| 2015-2016 | SK Aritma Praha |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Divize A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2318 (ø 89,15) | 17 (ø 0,65) | 8 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,19) | ||||||
| 09.08. 10:15 | Povltavská FA - Soběslav | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.08. 17:00 | Milevsko - Povltavská FA | 1:4 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 10:15 | Povltavská FA - Doubravka | 3:1 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 10:15 | Křimice - Povltavská FA | 1:2 (1:0) | 92 | 92 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 06.09. 10:15 | Povltavská FA - Milín | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 10:15 | Přeštice - Povltavská FA | 1:4 (1:2) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 10:15 | Povltavská FA - Komárov | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Rokycany - Povltavská FA | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 10:15 | Povltavská FA - Tachov | 2:0 (2:0) | 90 | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 10:15 | Povltavská FA - Č. Krumlov | 3:0 (1:0) | 88 | 88 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 18.10. 15:30 | Hořovice - Povltavská FA | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 25.10. 10:15 | Povltavská FA - Petřín B | 4:2 (0:0) | 88 | 88 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 01.11. 10:15 | Benešov - Povltavská FA | 1:1 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 10:15 | Povltavská FA - Hluboká | 3:1 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.11. 13:30 | Domažlice B - Povltavská FA | 1:4 (1:1) | 90 | 90 | 4 | 0 | 0 | ano | ||
| 08.03. 15:00 | Soběslav - Povltavská FA | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.03. 10:15 | Povltavská FA - Milevsko | 3:0 (3:0) | 84 | 84 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 21.03. 15:00 | Doubravka - Povltavská FA | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 28.03. 10:15 | Povltavská FA - Křimice | 1:0 (0:0) | 88 | 88 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.04. 10:30 | Milín - Povltavská FA | 0:3 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.04. 10:15 | Povltavská FA - Přeštice | 6:6 (3:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 10:30 | Komárov - Povltavská FA | 1:3 (1:2) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 25.04. 10:15 | Povltavská FA - Rokycany | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.05. 15:00 | Tachov - Povltavská FA | 0:5 (0:3) | 79 | 79 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 08.05. 15:00 | Č. Krumlov - Povltavská FA | 0:2 (0:1) | 89 | 89 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 16.05. 10:15 | Povltavská FA - Hořovice | 2:4 (2:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 26 | 2318 (ø 89,15) | 17 (ø 0,65) | 8 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,19) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 30 | 2591 (ø 86,36) | 5 (ø 0,16) | 5 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 30 | 2637 (ø 87,90) | 3 (ø 0,10) | 8 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 28 | 2454 (ø 87,64) | 4 (ø 0,14) | 6 (ø 0,21) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 29 | 2528 (ø 87,17) | 4 (ø 0,13) | 5 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,06) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Liga | 25 | 1590 (ø 63,60) | 2 (ø 0,08) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Liga | 28 | 1954 (ø 69,78) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 32 | 2746 (ø 85,81) | 14 (ø 0,43) | 4 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,06) |
| Pražský | Krajský přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 34 | 3048 (ø 89,64) | 8 (ø 0,23) | 8 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,08) |
| Pražský | 1.A třída sk. A | 1 | 56 (ø 56,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 32 | 2675 (ø 83,59) | 1 (ø 0,03) | 4 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.A třída sk. A | 2 | 145 (ø 72,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.A třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




