HISENSE Hráčem 18. kola, Krajský přebor , se stává...

Datum kola: 19.03.2023

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Ivan Kosyak

53%

Ivan Kosyak dvěma góly rozhodl o výhře Třebše nad Slavií! V závěru první půle poslal svůj tým do vedení a v druhém poločase fantastickou střelou z třiceti metrů vymetl šibenici.

2. Mikuláš Heřman 25%
3. Martin Kadavý 16%

0

Osmnácté kolo krajského  přeboru nabídlo hned dvě derby. V prvním Spartak Rychnov porazil Dobrušku 1:5. V druhém Slavia Hradec Králové přivítala v Orlické kotlině Třebeš. V tomto zápase zazářil hráč kola Ivan Kosyak, který dvema přesnými zásahy rozhodl o tom, že se z vítězství radovala hostující Třebeš.

Druhé místo obsadil jeho spoluhráč a gólman Třebše Mikuláš Heřman, který v závěru utkání chytil pokutový kop. Třetí místo, patří stoperu Týniště Martinu Kadavému, který pomohl svému týmu dobrým výkonem k výhře nad Vysokou.