Hráčem 24. kola, 1.A třída sk. A, se stává...

Datum kola: 31.05.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Jakub Pospíchal

27%

Jakub Pospíchal ovládl anketu vůbec poprvé a poprvé také hráč z Vimperku. Jako jediný dokázal vyzrát na obranu rezervy Milevska a zasloužil se tak o vítězství 3:0. Na obránce je to neuvěřitelný počin. Vezmeme-li v potaz to, že se mu tento kousek povedl ve druhém poločase. Góly si rozvrhl na 60., 70. a 80. minutu. Uvidíme, jak se tomuto borci bude dařit i v kole následujícím.

2. Pavel Rejšek 18%
3. Jakub Nový 17%

0

Poprvé se stal vítězem ankety hráč Vimperka. Konkrétně Jakub Pospíchal, který zkompletoval hattrick. Na druhém místě skončil Pavel Rejšek, který naší anketu ovládl již dvakrát a to hned v prvních dvou případech. Na třetí pozici se umístil Jakub Nový z Blatné, který získal pouze o procento méně než druhý Pavel Rejšek.