Hráčem 3. kola, IV. třída sk. A Hradec Králové, se stává...

Datum kola: 22.08.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Roman Andr

46%

Zajímavé výsledky nám přišly v hlasování o hráče třetího kola. Hlasů přišlo poměrně dost, ale fanoušky nejvíc zaujal zápas Jeníkovic s Černilovem, z kterého vyšly první tři místa v naší anketě. První místo obsadil řízný obránce Jeníkovic Roman Andr, který byl ústřední postavou zápasu. Roman odehrál výborný zápas v těžkém zápase, ve kterém jeho tým musel čelit drtivému tlaku Černilova, a přesto dokázal zvítězit. Roman získal skoro celou polovinu všech došlých hlasů.

S Romanem Andrem Vám v nejbližší době přineseme rozhovor.

2. Petr Černý 26%
3. Petr Jelen 14%

0

I na druhém místě se umístila další ústřední postava zápasu Jeníkovic s Černilovem. Gólman Jeníkovic Petr Černý podal obdivuhodný výkon, kdy dokázal zlikvidovat minimálně pět jasných gólovek hostí. Petr obdržel skoro třetinu všech došlých hlasů.

Petr Jelen z Černilova vstřelil jediný gól svého týmu, kterým snížil na 2:1. Až do posledních minut věřil, že Černilovu se povede dát alespoň vyrovnávací branku. I když se to nestalo, i tak ho jeho výkon vynesl až na třetí místo.

Další hlasování nás čeká opět za týden, od Pondělí 31.8. až do Středy 2.9. do 11:59