Hráčem 26. kola, Okresní přebor Hradec Králové, se stává...

Datum kola: 04.06.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Milan Černý

42%

Fotbalista, který hraje spíše za béčko Kosiček. V zápase byla plodná souhra s Radanem Koliášem, když si několikrát vyměnili pozici nahrávač - střelec. Milan vstřelil dvě branky a podílel se na vysokém vítězstí 14:2

2. Lukáš Feko 28%
3. Jan Pražák 12%

0

Lukáš Feko. Dorostenec, který dostává příležitost za B mužstvo mužů, někdy i jede i na zápas áčka v krajské přeboru. Tento víkend podal dobrý výkon proti SStěžerům, když dobře kombinoval a založil akci u rozhodujícího gólu.

Jan Pražák. Bijec který nevynechá jediný souboj. K zápasu v Myštěvsi přijel již s 60 minutama v nohách z utkání v Jičíně za áčko. I tak dokázal vstřeli hattrick za 25 minut hry.