Hráčem 20. kola, III. třída Jičín, se stává...

Datum kola: 07.05.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Patrik Fiala

46%

Vítězem hlasování o hráče 20. kola III. třídy se stal Patrik Fiala z Podskalanu Podhradí B, který získal už zmiňovaných 46% hlasů. Vstřelil jednu branku svého podceňovaného týmu v Češova a stanovil tak poločasové vedení 0:1 v Češově. Bohužel jeho tým v druhém poločase propadl a nakonec prohrál vysoko 5:1. Dne 13.5.2016 přineseme rozhovor s tímto hráčem kola.

2. Ondřej Brett 37%
3. Marek Ouhrabka 7%

0

Hráčem 20. kola III. třídy se stal překvapivě Patrik Fiala s Podskalanu Podhradí, který vstřelil jednu branku v Češově a získal krádných 46%. Druhé místo obsadil hráč Nemyčevse Ondřej Brett a na třetím místě díky Vašim hlasům obsadil Marek Ouhrabka z Češova, který získal 7% hlasů.