Hráčem 16. kola, III. třída sk. A Mladá Boleslav, se stává...

Datum kola: 23.04.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

David Boško

47%

David Boško (Sporting MB) - Nová tvář a zároveň kapitán se dostal podruhé ze tří pokusů do sestavy kola. Tentokrát se o to zasloužil vstřelením dvou branek v zápase s Bakovem a přispěl tak k důležitým bodům. Celkové hlasování ovládl se ziskem 47% všech hlasů.

2. Lukáš Nagy 20%
3. Pavel Šimíček 15%

0

2. místo: Lukáš Nagy (Nová Ves) - Už to vypadalo, že Nová Ves promrhala svůj velmi komfortní náskok, když v poločase vedla 4:1, ale Bělá v průběhu druhé půle dokázala vyrovnat na 4:4. V 90. minutě přišel moment Nagyho, který střelou do růžku branky rozhodl o transportu všech bodů do Nové Vsi.

3.místo: Pavel Šimíček (Klášter) - Do tohoto zápasu šel zkušený gólman s kapitánskou páskou a evidentně se s ní cítí dobře. Několika zákroky po celý zápas držel akcie Kláštera vysoko a i díky němu tak nakonec jeho celek zvítězil těsně 2:1.