Hráčem 13. kola, 1.A třída , se stává...

Datum kola: 31.10.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Jakub Kozlík

24%

Pačejovský brankář, který v zápase s Mochtínem (REPORTÁŽ ZDE) vychytal několik šancí soupeře a hlavně za stavu 1:0 kryl pokutový kop hostů. Naším Hráčem kola se stal díky čtyřiadvacetiprocentnímu přídělu hlasů. Těšte se na rozhovor s ním!

2. Milan Zavadil 20%
3. Michal Baran 13%

0

Milan Zavadil – hráč Horní Břízy, který v zápase s Chodským Újezdem (REPORTÁŽ ZDE) ukázal svůj charakter, chtěl hrát a vodit balony a snažil se hrát hodně dopředu. Dvacet procent hlasů, které od vás obdržel, mu vyneslo druhou příčku.

Michal Baran – nepomucký hráč, který v zápase s Rakovou (REPORTÁŽ ZDE) zakončil hned dvakrát, nejprve otevřel skóre ve čtvrté minutě, posléze navyšoval vedení domácích v minutě čtyřiaosmdesáté. Bronz mu vyneslo třináct procent hlasů od vás.