Fotbalunas.cz

Třiadvacetiletý záložník, který pomohl Pardubicím k postupu do nejvyšší soutěže a momentálně hají barvy mateřské Olomouce. Přinášíme vám rozhovor s bývalým mládežnickým reprezentantem Pavlem Zifčákem, který najdete znovu netradičně v galerii!

Na webu fotbalunas.cz se hlasovalo v anketách Pivobod.cz sestavy podzimu do 31. ledna 2023 a zájem o již tradiční anketu byl obrovský! Již jsme přinesli jedenáctku nejúspěšnějších fotbalistů. Z nich jsme poté vylosovali trojici výherců, kteří se mohou těšit na odměny od Pivovarů Lobkowicz.

 

Bývalý mládežnický reprezentant či hráč Jihlavy, který momentálně hájí barvy Mladé Boleslavi, kde nedávno prodloužil smlouvu. Jak se osmadvacetiletý záložník těší na utkání na Spartě nebo s kým si v kabině rozumí nejvíce? Přinášíme vám rozhovor s Jakubem Fulnekem, který najdete znovu netradičně v galerii!

Držitel stříbrné medaile z Mistrovství Evropy hráčů do 19 let a vítěz Českého fotbalového poháru s Olomoucí, ve které strávil celkem dvacet pět let své fotbalové kariéry. Od nové sezony hájí ligový záložník barvy pražských Bohemians 1905. Přinášíme vám rozhovor s Martinem Hálou, který najdete znovu netradičně v galerii!

S Olomoucí vyhrál Český fotbalový pohár a Superpohár, stal se králem střelců v sezoně 2009/10 a nakoukl i do reprezentace. Mimo Česko působil na Kypru a v Rakousku a momentálně kope bývalý ligový útočník okresní přebor za Zborovice. Přinášíme vám rozhovor s Michalem Ordošem, který najdete znovu netradičně v galerii!

Se Spartou vyhrál Český fotbalový pohár, působil ve všech mládežnických reprezentacích od 16 let a v pouhých osmnácti letech si zahrál Ligu mistrů. Momentálně kope bývalý ligový fotbalista B třídu za Tuchoměřice. Přinášíme vám rozhovor s Jiřím Jeslínkem, který najdete znovu netradičně v galerii!

Po odehrání podzimní části sezony 2022/2023 jste až do konce ledna mohli hlasovat pro hráče v desítkách Pivobod.cz sestav podzimu. Ty jsme vytvořili díky síti našich redaktorů a také díky doporučením zástupců klubů nebo čtenářů pro mnoho soutěží České republiky. Jak vypadá nejúspěšnější jedenáctka podzimu, složená z hráčů, kteří posbírali nejvíce hlasů a zároveň ve své soutěži v anketě zvítězili?

Odchovanec Sparty si poprvé v dospělé kategorii vyzkouší angažmá mimo Letnou, a to dokonce v zahraničí. Mluví se o zájmu polského týmu Jagiellonia Białystok, kde hrají i bývalý hráč Sparty či Mladé Boleslavi Tomáš Přikryl nebo Tomáš Pospíšil, který hájil barvy Sigmy Olomouc nebo Jablonce.

Bývalý český útočník a současný fotbalový televizní komentátor a expert. Jaký byl jeho nejoblíběnější předmět ve škole či jaká je jeho největší neřest? Luďkovi Zelenkovi jsme položili 25 otázek!

Hájil branku Baníku, Bohemians 1905 a momentálně působí devětadvacetiletý brankář, který nakoukl i do pražské Sparty a slovenské reprezentace do 21 let, v Pardubicích. Přinášíme vám rozhovor se slovenským brankářem Viktorem Budinským, který najdete znovu netradičně v galerii!

Bez hry hlavou se člověk ve fotbale neobejde a my jsme se právě na ni zaměřili v dalším díle našeho fotoseriálu!

Pomalu končí éra, kdy je v rámci řádů možné v českém fotbale poslat z jednoho klubu do druhého klidně hned několik hráčů na hostování. Zástupci první a druhé ligy si na čtvrtečním grémiu odhlasovali, že od sezony 2023/24 bude počet hostujících hráčů mezi dvěma kluby stejné soutěže omezen na tři.

Bývalý slovenský mládežnický reprezentant, který působil v Senici nebo Žilině a u nás hájil barvy Slovácka či pražské Sparty, kde ale nikdy nedostal pořádnou příležitost. Momentálně působí šestadvacetiletý obránce v olomoucké Sigmě. Přinášíme vám rozhovor s Jurajem Chvátalem, který najdete znovu netradičně v galerii!

Dobré jídlo a pití nesmí u fotbalu chybět. A přesně na to jsme se zaměřili v dalším díle našeho fotoseriálu, který jsme nazvali "Bufet".

Oblékal dres Slovácka, Liberce, ale třeba i kyperského Apollonu Limassol. Momentálně působí bývalý ligový obránce na pozici asistenta trenéra v olomoucké Sigmě. Přinášíme vám rozhovor s Milanem Kerbrem, který najdete znovu netradičně v galerii!

Působil v Hradci Králové, Příbrami či Karviné. Od nové sezony hají bývalý mládežnický reprezentant barvy olomoucké Sigmy. Přinášíme vám rozhovor s šestadvacetiletým záložníkem Filipem Zorvanem, který najdete znovu netradičně v galerii!

Do Slavie přestupuje talentovaný senegalský útočník Babacar Sy. V Edenu podepsal smlouvu do roku 2026. Na trase Táborsko - Slavia to funguje. Určitě si vzpomenete na Abdallaha Simu, který několik měsíců na to přestoupil do anglického prvoligového Brightonu.

Do Rychnova nad Kněžnou zavítal člen elitní skupiny mezinárodních rozhodčích UEFA Ivan Kružliak, který má zkušenosti i ze zápasů Ligy mistrů. Naposledy rozhodoval utkání mezi Realem Madrid a Šachťarem Doněck nebo zápas mezi Bayernem Mnichov a Interem Milán. O svých zkušenostech se podělil s rozhodčími působících v okresních soutěžích. Jedná se o historicky první seminář, kdy mezinárodní rozhodčí UEFA školí kolegy z nejnižších soutěží!

 

Na lavičce se člověk rozhodně nenudí. Někteří trenéři tam emotivně dávají pokyny svým hráčům, burcují je nebo naopak kárají, jiní zase sledují utkání stoicky a bez emocí. To samé platí pro připravené náhradníky. Pojďme si prohlédnout ty nejzajímavější momenty ze střídaček, které na podzim zachytili fotografové.

 

V sezoně 2008/09 vyhrál pohár s Teplicemi a v roce 2005 mistrovský titul s polskou Wislou Krakov. Mimo jiné hájil bývalý ligový obránce barvy pražské Sparty či Zlínu. Momentálně kope bývalý mládežnický reprezentant A třídu za Viktorii Vestec. Přinášíme vám rozhovor s Vlastimilem Vidličkou, který najdete znovu netradičně v galerii!

Celkový počet článků: 61