Jméno Diskuze ke článku Komentářů
M. Šmied
8.10.2020 18:47
Zápas: FC Nový Hradec Králové B - TJ Slavoj Syrovátka, 8.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A, 2020-2021
Tip: výhra domácích.
2
M. Šmied
8.10.2020 18:47
Zápas: SK Jeníkovice - TJ Sokol Stěžery B, 8.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A, 2020-2021
Tip: výhra domácích.
2
M. Šmied
8.10.2020 18:47
Zápas: TJ Sokol Dohalice B - TJ Sokol Lhota pod Libčany B, 8.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A, 2020-2021
Tip: výhra domácích.
2
M. Šmied
8.10.2020 18:47
Zápas: FC Olympia Hradec Králové B - TJ Sokol Malšova Lhota B, 8.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A, 2020-2021
Tip: výhra domácích.
2
M. Šmied
8.10.2020 18:46
Zápas: AFK Probluz - TJ Sokol Sendražice, 8.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída, 2020-2021
Tip: výhra domácích.
2
M. Šmied
8.10.2020 18:46
Zápas: FK Kratonohy - TJ Sokol Cerekvice, 8.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída, 2020-2021
Tip: výhra domácích.
2
M. Šmied
8.10.2020 18:46
Zápas: SK Starý Bydžov - SK Neděliště, 8.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída, 2020-2021
Tip: výhra domácích.
2
M. Šmied
8.10.2020 18:46
Zápas: SK Bystřian Kunčice B - SK Slavia Libřice, 8.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída, 2020-2021
Tip: výhra hostů.
2
M. Šmied
8.10.2020 18:46
Zápas: TJ Sokol Hořiněves - AFK Sokol Dobřenice, 8.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída, 2020-2021
Tip: výhra hostů.
2
M. Šmied
8.10.2020 18:46
Zápas: SK Libčany B - Klamoš, 8.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída, 2020-2021
Tip: výhra hostů.
2
M. Šmied
8.10.2020 18:46
Zápas: RMSK Cidlina Nový Bydžov B - TJ Lokomotiva Hradec Králové B, 8.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída, 2020-2021
Tip: výhra domácích.
2
M. Šmied
8.10.2020 18:45
Zápas: Lokomotiva doma nadělovala
Tip: remíza .
5
M. Šmied
8.10.2020 18:45
Zápas: SK Sobotka - TJ Lázně Bělohrad, 8.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2020-2021
Tip: výhra domácích.
3
M. Šmied
8.10.2020 18:45
Zápas: SK Solnice - FK Náchod B, 8.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2020-2021
Tip: výhra domácích.
4
M. Šmied
8.10.2020 18:45
Zápas: TJ Sokol Roudnice - MFK Nové Město nad Metují, 8.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2020-2021
Tip: výhra domácích.
4
M. Šmied
8.10.2020 18:45
Zápas: MFK Trutnov B - TJ Sokol Nepolisy, 8.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2020-2021
Tip: remíza .
4
M. Šmied
8.10.2020 18:45
Zápas: TJ Velké Poříčí - SK Třebechovice pod Orebem, 8.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2020-2021
Tip: remíza .
4
M. Šmied
8.10.2020 18:45
Zápas: TJ Slovan Broumov - TJ Jiskra Česká Skalice, 8.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2020-2021
Tip: výhra hostů.
3
M. Šmied
8.10.2020 18:45
Zápas: FK Jaroměř - SK Bystřian Kunčice, 8.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2020-2021
Tip: výhra domácích.
4
M. Šmied
8.10.2020 18:42
Zápas: SK Dobruška - SK Libčany, 8.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2020-2021
Tip: výhra hostů.
5
M. Šmied
8.10.2020 18:42
Zápas: TJ Sokol Třebeš - SK Jičín, 8.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2020-2021
Tip: výhra domácích.
5
M. Šmied
8.10.2020 18:42
Zápas: FK Chlumec nad Cidlinou B - FK Vysoká nad Labem, 8.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2020-2021
Tip: výhra domácích.
5
M. Šmied
8.10.2020 18:42
Zápas: FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - TJ Spartak Police, 8.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2020-2021
Tip: výhra hostů.
5
M. Šmied
8.10.2020 18:42
Zápas: FC Olympia Hradec Králové - TJ Červený Kostelec, 8.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2020-2021
Tip: výhra domácích.
5
M. Šmied
8.10.2020 18:42
Zápas: FK Kostelec nad Orlicí - FC Slavia Hradec Králové, 8.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2020-2021
Tip: výhra domácích.
5
M. Šmied
8.10.2020 18:42
Zápas: FK Černilov - RMSK Cidlina Nový Bydžov, 8.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2020-2021
Tip: výhra domácích.
5
M. Šmied
8.10.2020 18:42
Zápas: FC Vrchlabí - TJ Jiskra Hořice, 8.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2020-2021
Tip: výhra domácích.
5
M. Šmied
30.9.2020 19:19
Zápas: TJ Sokol Dohalice B - TJ Sokol Malšova Lhota B, 7.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A, 2020-2021
Tip: výhra hostů.
3
M. Šmied
30.9.2020 19:19
Zápas: FC Nový Hradec Králové B - TJ Sokol Lhota pod Libčany B, 7.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A, 2020-2021
Tip: výhra domácích.
3
M. Šmied
30.9.2020 19:19
Zápas: SK Jeníkovice - TJ Slavoj Syrovátka, 7.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A, 2020-2021
Tip: výhra domácích.
3
M. Šmied
30.9.2020 19:19
Zápas: TJ Sokol Stěžery B - FC Olympia Hradec Králové B, 7.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A, 2020-2021
Tip: remíza .
3
M. Šmied
30.9.2020 19:17
Zápas: TJ Lokomotiva Hradec Králové B - TJ Sokol Hořiněves, 7.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída, 2020-2021
Tip: výhra domácích.
3
M. Šmied
30.9.2020 19:17
Zápas: TJ Sokol Cerekvice - AFK Probluz, 7.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída, 2020-2021
Tip: výhra hostů.
3
M. Šmied
30.9.2020 19:17
Zápas: RMSK Cidlina Nový Bydžov B - SK Libčany B, 7.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída, 2020-2021
Tip: výhra domácích.
3
M. Šmied
30.9.2020 19:17
Zápas: SK Neděliště - Klamoš, 7.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída, 2020-2021
Tip: výhra hostů.
3
M. Šmied
30.9.2020 19:17
Zápas: TJ Sokol Sendražice - SK Starý Bydžov, 7.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída, 2020-2021
Tip: výhra domácích.
3
M. Šmied
30.9.2020 19:17
Zápas: AFK Sokol Dobřenice - SK Bystřian Kunčice B, 7.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída, 2020-2021
Tip: výhra domácích.
3
M. Šmied
30.9.2020 19:17
Zápas: SK Slavia Libřice - FK Kratonohy, 7.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída, 2020-2021
Tip: výhra domácích.
3
M. Šmied
30.9.2020 19:15
Zápas: FK Náchod B - TJ Sokol Roudnice, 7.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2020-2021
Tip: výhra domácích.
4
M. Šmied
30.9.2020 19:15
Zápas: SK Třebechovice pod Orebem - FK Jaroměř, 7.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2020-2021
Tip: výhra hostů.
4
M. Šmied
30.9.2020 19:15
Zápas: SK Bystřian Kunčice - MFK Trutnov B, 7.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2020-2021
Tip: výhra domácích.
4
M. Šmied
30.9.2020 19:15
Zápas: TJ Jiskra Česká Skalice - SK Solnice, 7.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2020-2021
Tip: výhra domácích.
4
M. Šmied
30.9.2020 19:15
Zápas: MFK Nové Město nad Metují - TJ Velké Poříčí, 7.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2020-2021
Tip: remíza .
4
M. Šmied
30.9.2020 19:15
Zápas: TJ Sokol Nepolisy - SK Týniště nad Orlicí, 7.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2020-2021
Tip: výhra domácích.
4
M. Šmied
30.9.2020 19:15
Zápas: TJ Lázně Bělohrad - TJ Slovan Broumov, 7.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2020-2021
Tip: výhra domácích.
4
M. Šmied
30.9.2020 19:15
Zápas: Lokomotiva padla po penaltách
Tip: výhra domácích.
5
M. Šmied
30.9.2020 19:14
Zápas: FC Slavia Hradec Králové - SK Dobruška, 7.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2020-2021
Tip: výhra domácích.
5
M. Šmied
30.9.2020 19:14
Zápas: TJ Červený Kostelec - FK Kostelec nad Orlicí, 7.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2020-2021
Tip: remíza .
5
M. Šmied
30.9.2020 19:14
Zápas: TJ Jiskra Hořice - FK Černilov, 7.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2020-2021
Tip: výhra hostů.
5
M. Šmied
30.9.2020 19:14
Zápas: FK Vysoká nad Labem - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, 7.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2020-2021
Tip: výhra hostů.
5