KP Vysočiny: Hráčem 22. kola se stal Stanislav Pometlo ze Ždírce nad Doubravou

0

Hráčem aktuálního kola se stala brankářská opora Ždírce nad Doubravou Stanislav Pometlo. Z celé jedenáctky nasbíral nejvíce hlasů a za svůj skvělý výkon v Herálci, díky kterému se Ždírec udržel ve špičce soutěže, se po právu stává mužem celé soutěže za minulý víkend

Jeho vítězství však nebylo rozhodně hladké. Získal 28% a o pouhá dvě procenta porazil druhého v pořadí, útočníka Herálce, Milana Boháče. Ten tedy získal 26% a tak jako v neděli na hřišti, tak i v našem hlasování se Standou Pometlem těsně prohrál. Na třetí místo vynesly vaše hlasy Jiřího Pikla z Humpolce. Ten získal v naší anketě 16% hlasů.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.