Plzeňský kapitán bude ve Štruncových sadech pokračovat, podepsal novou smlouvu

0

Majitel pěti plzeňských titulů a hráč, který působí na západě Čech bezmála 12 let. Lukáš Hejda bude ve Viktorce pokračovat. S klubem se dohodl na smlouvě do roku 2025.

„Ve Viktorce jsem doma, přirostlo mi to tady k srdci. Chtěl bych poděkovat vedení klubu, na všem jsme se domluvili velmi rychle a naprosto korektně pro obě strany. Jsem rád, že moje další budoucnost je spojena s Viktorkou,“ řekl po podpisu plzeňský kapitán.  „V sobotu nám začíná jarní část sezony a už se na ostré zápasy těším. Hrát před našimi fanoušky je něco speciálního, dodává mi to sílu a neustále žene dopředu. Výzev máme před sebou opravdu hodně, čeká nás liga, pohár, osmifinále Evropské konferenční ligy. Z našeho týmu cítím velkou chuť se porvat o každou z nich a já to mám úplně stejně,“ pokračoval Hejda.

 

„Prodloužení smlouvy s naším kapitánem je pro nás důležitou zprávou. Lukáš patří k nejzkušenějším hráčům týmu, dokáže ho řídit na hřišti i v kabině, je i partnerem pro diskuse s trenéry či vedením. Navíc z jeho zkušeností čerpají i mladší spoluhráči, jeho přínos pro celý klub je obrovský,“ řekl k prodloužení smlouvy sportovní ředitel Viktorie Daniel Kolář.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou