Sparta má posilu do obrany, přichází stoper ze Slovenska

0

Fotbalová Sparta je na přestupovém trhu aktivní. Po příchodech albánského útočníka Tuciho a norského středopolaře Solbakkena nyní přichází další cizinec. Ze slovenské Bánské Bystrice přichází stoper Jakub Uhrinčať. Působit by měl primárně v B týmu.

 

„Jakub hrál poslední dva roky pravidelně slovenskou nejvyšší soutěž a dokázal se kontinuálně zlepšovat. Líbí se nám jeho typologie a má potenciál, proto ho přivádíme. V tuto chvíli přichází do našeho B-týmu, kde dostane příležitost navyknout si na naše požadavky,“ řekl pro sparťanský web na adresu slovenského mladíka, který přichází na hostování s opcí, sportovní ředitel Sparty Tomáš Rosický.

 

22letý stoper zapsal v dresu Bánské Bystrice 44 ligových startů, ve kterých přispěl třemi góly. „Cítím se skvěle. Dostal jsem příležitost být součástí největšího klubu v České republice a už se nemůžu dočkat momentu, kdy vyběhnu na trávník. Přicházím s pokorou, vím, že se nejprve musím aklimatizovat a poznat kluky v týmu,“ prozradil Jakub Uhrinčať.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou