NEJZÁKEŘNĚJŠÍ TÝMY SEZÓNY 2022/23: Žebříček nejtrestanějších klubů Plzeňského kraje

0

Koho rozhodčí v uplynulé sezóně nejvíce napomínali? Již jsme si prošli nejtrestanější hráče sezóny 2022/23 a nyní se vrhneme na kluby samotné. Prošli jsme soutěže Plzeňského kraje, tedy od krajského přeboru až po IV. třídy a výsledkem je unikátní žebříček "zlých týmů" Plzeňského kraje!

Zaměřili jsme se jak na samostatnou tabulku se žlutými kartami, tak i na tabulku s kartami červenými. V prvním případě si můžete prohlédnout nejtrestanější "dvacítku" týmů, ve druhém pak týmy z "první sedmičky".

 

Vůbec nejvíce žlutých karet obdrželi hráči TJ Start Tlumačov, a to jejich áčka, které hrálo v uplynulé sezóně krajský přebor. Ani bojovností však svůj celek s 81 žlutými kartami v soutěži nezachránili.

 

V červených kartách naopak vládli hráči Heřmanovy Hutě, která hrála okresní přebor na Plzni-severu. Její hráči nasbírali neuvěřitelných 21 červených karet. Přesto tento celek hrál o přední příčky v soutěži.

 

Karetní hříšníky jsme stejně jako v případě hráčů (odkaz níže) spojili do jedné tabulky, kde jsme sečetli žluté karty s červenými, přičemž každou červenou kartu jsme ohodnotili dvěma trestnými body. Z celkového součtu pak vyšel nejhůře již zmiňovaný celek z Tlumačova, který obdržel celkově 109 trestných bodů, následovaný Heřmanovo Hutí, která měla o dva mody méně. Jaké týmy se dostaly do žebříčku 30 nejtrestanějších týmů?

 

Pořadí hříšníků najdete v galerii. Jelikož se nám urodilo mnoho shodných výsledků, rozhodli jsme se umístit jednotlivé týmy se shodou na stejnou příčku, bez ohledu na kvalitu soutěže.

 

ČTĚTE DÁLE:

ZLÝ MUŽ SEZÓNY 2022/23: Žebříček nejtrestanějších hráčů Plzeňského kraje


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou